SKILL: Special Force 2

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

SKILL Special Force 2

SKILL: Special Force 2 oyunu FPS türünün en çok tercih edilen online oyunları arasında gösteriliyor. Bildiğiniz gibi birinci kamera açısından oynadığımız oyunların oluşturduğu FPS oyun modu geçmişten günümüze oyun dünyasının en sevilen yapımlarına olanak vermiştir. Counter Strike, Half Life, Doom, COD gibi efsanevi oyun serilerinin tamamı FPS türündedir. Ancak bunların yanı sıra online FPS oyunları çok fazla ilgi görmüyordu.

Ta ki oyun dünyasının oyuncuların istediklerine yönelerek üretime geçtiği ana kadar. Artık SKILL: Special Force 2 online FPS oyunu gibi kaliteli içerikler görmek mümkün hale geldi. Hiçbir dosya indirmeden tarayıcı tabanlı olarak oynanabilen bu oyunlar birçok kişinin favorisi olmaya adaydır. Gameforge gibi oyunculara Free to Play oyunlar sunan dev bir kurum tarafından geliştirilmiştir. Free to Play sistemi ise oyuncular için en çok tercih edilen oyun oynama türü denilebilir. Hiçbir ücret ödemeden oynayabildiğimiz, isteğe bağlı oyun içi satışın var olduğu oyunlar bu kategoride yer almaktadır.

Hikâye ve kurgunun çok büyük önem teşkil ettiği bu oyun türlerinde SKILL: Special Force 2 oyunu incelemesi ile bu yönde devam etmek istiyoruz. Zira oyunun hikâye bazında bizi içine çekecek sürükleyici bir teması bulunuyor.  Bunu Unreal Engine 3 ile harika grafiklerle buluşturmayı başaran ekip muazzam bir iş çıkarmış. Oyun dünyasında online FPS kültürünün en başarılı temsilcileri arasında gösterilen SKILL oyunu sizin oyuncu yeteneklerinizden yararlanan bir yapıya sahip. Yani oyun içerisinde gösterdiğiniz refleksler, hızınız ve oyun stratejiniz sizin başarınızla doğru orantılı olacak olgular diyebiliriz. CS GO, COD ve Battlefield tarzında bir oynanışın sunulduğu S.K.I.L.L oyununda 2015 yılı itibariyle oyuncu patlaması yaşanmasının temel sebepleri de bunlardır.

Aynı zamanda oyunun e-spor turnuvalarında adının duyulması Türkiye SKILL: Special Force 2 turnuvası kapsamında düzenlenen etkinlikler bu konuda önemli sayılabilir.

[/tab]
[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=video]
[baslik] Videoları:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir