Skill: Special Force 2

Türkçe dil desteğine sahip olan Skill: Special Force 2 adlı oyun, Gameforce şirketinin Unreal Engine oyun motoruyla yapıldı. MMOFPS türü oyunseverlere hitap eden bu oyunda, etkileyici ses efektleri ve mükemmel grafikler oyuncuların dikkatini çekiyor.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz “Skill: Special Force 2” adlı oyun Call of Duty tarzı bir oyuna benziyor. Asya Kıtası’nın en çok tercih edilen oyunlarından biri olan Special Force 2’de, 16 kişiyle aynı anda çatışma yapabiliyorsunuz. Birçok haritanın bulunduğu bu oyunda bilinen ekipmanlar ve silahların yanı sıra daha önce hiç karşılaşmadığımız oyun modları ve silahlar da yer alıyor.

SKİLL: SPECİAL FORCE 2 OYUN MODLARI

Single: Oyunun bu modunda herkes tek başına savaşıyor. Az ölüp çok öldüren oyunu kazanır.

Team Deathmatch: Oyundaki bir diğer mod olan “Single” modunun takım şeklinde olanıdır. Zamana karşı yarışacağınız bu modda, en fazla düşmanı öldüren takım karşılaşmayı kazanıyor.

Seizure: İki takımın mücadelesinde, takımlardan birinin haberleşme üssüne sızıp bilgileri çalmasıyla devam ediyor. Rakip takım ise buradaki gizli bilgileri korumak zorundadır.

Blasting: Bomba yerleştireceğiniz bu modda, takımlardan biri belirli noktalara bomba yerleştirecek. Diğer takım da, takımın bomba kurmasını engelleyerek  kurulan bombaları ise imha etmeye çalışacak.

Glass: Biraz değişik olan bu modda oyuncular cam platform üzerinde savaşıyor. Oyunun bu modunda sadece tabanca kullanarak düşmanları cam platformdan düşürmeye çalışacaksınız.

SPECİAL FORCE 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • 4 GB Hard Disk
  • 2 GB Ram
  • Geforce 8600 GT ya da eş değerinde Ekran Kartı
  • Core 2 Duo E6600 İşlemci

Special Force 2 hilelerini ise önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir