Sins of Dark Age Steam’de Ücretsiz Yayınlandı

sins-of-dark-age

Steam dünyasındaki oyunların sayısı giderek artıyor. Şimdi de ücretsiz listesinde yer alan Sins of Dark Age isimli oyun, Ironclad Games tarafından yayınlanan oyunun en dikkat çeken tarafı ise hikayesinin birçok oyuna göre fazlaca detaylı olmasıdır.

Karanlık dönemler her zaman oyunların konusu olmuştur ama Sins of Dark Age bu sahneleri öyle fantastik şekilde hayranlarına sunmuş ki, MOBA oyunları bile yanında hafif kalacak. Tabi, oyun yeni olduğu için her şeyin bir anda olmasını beklemek saçma olur, birkaç yıl içinde rakiplerini sollayacaktır.

Sins of Dark Age oyunu biraz yetişkinlere özel yapılmış. Karşılıklı konuşmalar, efektler, grafikler gerçekten göz dolduruyor. Yani, çizgi filmin içine hapsolmuş gibi değilsiniz, sanki adeta filmin içinde bir kahramanı canlandırıyorsunuz ve her şey de çok gerçekçi duruyor. RPG tarafından da kendine bir şeyler çıkartmış olan bu oyun, görevleri açısından ilk başta tuhaf gelse de, bir süre sonra benimseye başlayacaksınız. Fantastik dedik diye oyunun başta aşağı saçma hikayelerden oluştuğunu düşünmeyin. Karanlık dönemde yaşanan veba hastalığı bulaşmış fareleri bile oyun içinde göreceksiniz. Tabi, trol, yarı zombi ve yaratıkları da söylemeden geçemeyeceğim.

Sins of Dark Age oyununda “Duels-Siege” gibi modlarda mücadele edebilirsiniz. Ayrıca yapımlardan gelen bilgiye göre zamanla birçok yeni modun da ilave edileceği söyleniyor. Siz de farklı bir şeyler arıyorsanız mutlaka Sins of Dark Age oyununu Steam üzerinden ücretsiz olarak indirin ve oynayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir