Shadows: Heretic Kingdom Geliyor!

BitComposer ve Games Farm stüdyoları geçtiğimiz haftalarda, 2014 içinde çıkacak yeni bir aksiyon Rpg oyunu yayınlayacaklarını belirtmişti. Bu hafta içinde ise elimize ekran görüntüleri, tanıtım videosu ve oyunun kısa hikayesi ulaştı. Heretic Kingdoms’ın hikayesi çok eski zamanlarda dünyaya açıklanamayan bir maddenin düşmesiyle başlıyor, madde zamanla insan ruhlarını etkileyip değişmelerine ve yok olmalarına sebep oluyor. Tüm insanlık yok olmak üzereyken mucize eseri bir grup insan, bu maddenin ortaya çıkardığı yaratıklar ile vücudunda denge sağlayabiliyor ve hem insan hem de yaratık güçlerine sahip olan bu grup insanlığı kurtarmak adına açıklanamayan maddenin getirdiği kaosu ve yaratıkları yok etmek için yola çıkıyor.

Bizim hikayemizde burada başlıyor, tüm dünyaya ve tüm Heretic krallığına yayılmış olan şeytani yaratıkları yok edip insanlığa tekrar huzur ve mutluluk getirmek isteyen kahraman askerlerimiz ne yazık ki vahşice katlediliyor. Kahramanlarımızın çocukları ve torunları da aynı yetenekle dünyaya gelmesiyle beraber tüm dünyada süre gelen kaos ve kötülüğün yayılması yavaşlıyor ve maddenin tüm dünyaya kötülüğü yayması ve insanları yok etme  planlarını alt üst etmek için yeni nesil olan bizler yola çıkıyoruz.

Oyunda belirli bir karakter sınıfı olup olmadığı tam olarak belli değil ama bilinen ve en ilgi çeken durum ise diğer oyuncuların ve yaratıkların ruhlarını yiyebileceğimiz olması, farklı dünyalar arasında geçiş yaparken yolumuza çıkan her türlü engeli aşmak için güçlü bir gruba sahip olabileceğimiz gibi dünyanın tek hakimi olmak için görevleri tamamlayıp gelişmiş PvP sisteminde zirveye de oturabilirsiniz seçim sizin.

İşte elimize ulaşan ilk ekran görüntüleri:

Ve son olarak Shadows: Heretic Kingdom’ın trailer videosunu sizlerle paylaşıyorum iyi seyirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir