Shadowland Online

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

ZQGame‘in yeni yayınlan ve çok kısa bir sürede bir çok oyuncunun hayranlığını kazanan popüler MMORTS oyunu Shadowland Online, sosyal içerikleriyle farklılık yaratan bir strateji oyunu. Hiç bir yükleme veya indirme yapmadan direk tarayıcı üzerinden oynanabilen Shadowland Online’de oyuncular Ossanal ve ölümsüz askerlerine karşı hayatta kalma mücadelesi veriyor.
[enter]
[singlepic id=3958 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Çiftçilik, inşaat, araştırma ve savaş yapılabilen %100 ücretsiz devasa çok oyunculu bir oyun olan Shadowland Online, Türk oyuncularına özel sunucularla hizmet veriyor. Shadowland Online, tarihi hikayesiyle strateji oyunu sevenler için çok ilgi çekici bir şekilde gerçek efsanelere dayanan bir senaryoyla karşımıza çıkıyor. Kral Leonidas, Genghis Kahn ve Kral Arthur gibi efsanevi kahramanlarla birlikte savaş yapılabilen oyunun genel hikayesi Ossanal ve onun ölümsüz ordusuyla ilgili olsa da çok daha karmaşık ve detaylı ayrıntılarla oyuncuları alıp götürüyor.
[enter]
[singlepic id=3951 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Tribal Union, Empire of the Nobles ve Mercenary Cooperative isimlerinde 3 farklı ittifakın yer aldığı Shadowland Online’de People, Noble ve Mercanary ırkları bulunuyor. Shadowland Online’de oyuncular en başta rehber aracılığıyla bina yapmayı, asker üretmeyi, savaşa katılmayı ve eşya kullanmayı öğreniyor. Bu temel özellikleri hızlı ve kolay bir şekilde öğrendikten sonra oyundaki görevler sırasıyla gelmeye başlıyor. Görevlerle oyuncular ihtiyaçları oldukları kaynakları toplayabiliyor ve seviye atlayabiliyorlar.
[enter]
[singlepic id=3952 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Altın, yiyecek ve elmas gibi kaynakların bulunduğu Shadowland Online’de 10’un üzerinde farklı kahraman da bulunuyor. Daha önce belirttiğimiz gibi her kahraman gerçekte yaşamış efsanevi bir kimseyi temsil ediyor.
[enter]
[singlepic id=3957 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Shadowland Online’a üye olmak ve oyuna hemen başlamak için burayı tıklayarak oyunun resmi web sitesine ulaşabilirsiniz. Shadowland Online’ın en iyi yönlerinden birisi doğrudan browser üzerinden hiç bir indirme işlemi yapmadan sadece Shadowland’a kayıt olarak başlanabilmesi…

[/tab]

[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:
[nggallery id=165]
[/tab]

[tab title=video]
[baslik] Videoları:

[/tab]

[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]

[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir