Shadow of Mordor DLC Paketinde Neler Var

shadow-of-mordor-yeni-dlc-paket-incelemesi

Geçtiğimiz senenin en popüler oyunlarından olan Shadow of Mordor, Lord of the Rings serisinin içinde en iyilerinden biri, oyunu DLC paketinden sonra beğenmemenize olanak yok diyebilirim.

Shadow of Mordor’da, eskinin middle earth zamanlarına geri dönüş yapabilirsiniz. Oyunun en eğlenceli ve korku dolu anları ise sürekli Karanlıklar Lordu Sauron ile mücadele etmek zorunda kalmanız olacak. Tabi, Sauron ile karşılaşmak öyle düşündüğünüz kadar kolay olmayacak, onunla mücadele etmek için uğraşsanız da biraz beklemeniz gerekiyordu.

Mordor’un yepyeni DLC paketi ile birlikte artık herkesin Sauron özlemi sona erecek. The Bright Lord paketi ile birlikte olaylar çok eskiye dayanacak, yani oyunun hikayesinde bin yıl geriye giderek o dönemlerin içerisinde yaşayacaksınız. Mordor oyundaki Talion kişisinin yan karakteri Celebrimbor ile oynayacaksınız. Bu karakterin en büyük özelliği The One Ring’i yaratan kişi olmasıdır.

The Bright Lord DLC paketi ile beraber on farklı görev oyuna dahil oluyor. Bununla beraber düşmanlar her zamankinden daha zorlu olarak karşınıza çıkacak. Geldik oyunun en güzel kısmına, Sauron ile boss dövüşü yapma şansınız olacak.

Oyunun yapımcılardan gelen bilgilere göre, bu DLC paketi beklentileri karşılamak ve yenilik katmak içindi. Sauron’a karşı efsanevi bir mücadele verebilirsiniz. Oyun içindeki yüzüğü de bu mücadele esnasından kullanma şansına erişeceksiniz. Bilgisayar ve Konsol oyunlarında aktif olarak oynanan oyunun bu paketine 9.99 Dolar ödemeniz gerekecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir