Sevencore Tekrar Başlıyor

6 Eylül 2012 tarihinde açık beta sürecine Gpatato’yla Avrupa’da başlayan PvP ağırlıklı MMORPG oyunu Sevencore, bu yıl oyunculara veda etmişti. Ancak ekonomik sebeplerden ötürü kapatılan oyun sunucuları tekrar aktif hale gelecek. Bu kez Ignited Games’in devraldığı oyun, piyasaya yeniden sürüldü.

Açık beta testleri yapılırken diğer MMO oyunlarından farklı olarak Mount ile PvP yapabilme imkanı oyunculara duyurulmuştu (Sevencore Açık Beta Tarihi Açıklandı). 2012’de açık beta testlerine başlayan Sevencore’a takipçilerimizle birlikte biz de eşlik ederek oyun hakkında bilgi edinmeye ve haber yayınlamaya devam ediyorduk ki Gpatato kötü haberi duyurmuştu. Bu durumdan tamamen Gpatato’yu sorumlu tutmak belki biraz yanlış olur çünkü Sevencore’un Shadow Crusade Güncellemesiyle oyun yöneticileri bir nebze de olsa oyunu ayakta tutmayı denedi.

Gpatato’nun tüm çabalarına rağmen kapatılan Sevencore, şimdi tekrar açılacak olsa da eski kullanıcılar ve karakterler oyunda olmayacak. Oyuna herkes sıfırdan ve en baştan başlamak zorunda kalacak. 13 Ocak 2014 tarihine kadar beta sürecine devam edecek olan oyunun kayıtları şimdiden başladı bile.

Sevencore’un yeni adresi için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir