Sen İste AION DVD’ni Ücretsiz Göndersin!

Farklı senaryosu ve sahip olduğu kaliteli grafikleri ile ilk günden itibaren oyuncular tarafından sevilen AION Free-to-Play, Türkiye’de bu özel oyunu oynamayan kalmasın diye özel bir DVD kampanyası başlatmış durumda. Üstelik bu kampanyası ile son günlerde “oyuncuya değer vermek” konusunda diğer online oyunlara oranla kendisini bayağı bir ön plâna çıkarmış durumda. Buda bir çok farklı açıdan Türkiye’de daha hızlı bir gelişme göstereceğini açıkça gösteriyor.

Sen İste AION DVD Ücretsiz Eve Gelsin!

Bir çok genç oyuncu için bir online oyunu oynamaya karar verdikten sonra o oyunu indirmek her zaman sorun olmuştur. Bazen bilgisayarın özellikleri, bazen internet bağlantısının yetersiz olması ya da farklı bazı durumlar oyuncu için oyunu hızlı, rahat bir şekilde indirme şansını ortadan kaldırır. İşte, AION Free-to-Play yapımcısı GAMEFORGE‘de bu durumu düşünmüş olacak ki oyunu indirme konusunda sorun yaşayan kullanıcılar için çok önemli bir destek, kampanya sunmuş durumda.

Eğer sizlerde oyuna daha hızlı bir şekilde dahil olmak ve oyunu indirme aşamasında sorun yaşamadan hareket etmek istiyorsanız aşağıda yer alan adrese adınızı ve DVD’nin gönderileceği adresinizi iletebilirsiniz. Akabinde herhangi bir  ücret talep edilmeden DVD adresinize firma tarafından kargolanacak. Ayrıca bu kampanyanın sadece Türkiye içerisinde ki oyuncular için geçerli olduğunu da belirtmek isteriz. www.mmogamesturkiye.com olarak AION ile ilgili güncel kampanya ve haberleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

DVD Talep Etmek İçin: aionyardim@aionfree2play.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir