Şehir Kurma Oyunları

Online oyunlar şüphesiz hayatımızda oldukça önemli bir yer tutuyorlar. Özellikle bizim de mensubu olduğumuz Z kuşağı, oyun oynamayı oldukça seviyor. Oyunlar dendiğinde de pek çok kategoriye ayırmak mümkün. Bunlar;
Şehir Kurma Oyunları
MMORPG Oyunlar
FPS Oyunları
Araba Yarışı Oyunları

Bu kategorileri şüphesiz daha da artırmak mümkün ancak bugün sadece Şehir kurma oyunlarından bahsetmek istiyorum sizlere. Çoğu zaman dinlendirici ve huzur verici olduğu için hem pc için hem de android ve ios için şehir kurma oyunları en sık tercih edilen oyun türleri arasında. Bu tarz şehir kurma simülasyonlarını biz de seviyoruz haliyle.

Şehir Kurma oyunları dendiğinde akla ilk gelen oyun yılladır çizgisini hiç bozmayan ve hep bir kemik kitleye sahip olan İkariam oyunudur. Her ay güncellemeler getirerek pek çok yeniliğe imza atan oyun, birkaç yıl önceki halinden artık çok daha farklı ve eğlenceli. Eğer geçmişte oynadıysanız ya da ilk defa oynayacaksanız İkariam oyununa bir şans vermenizi öneriyorum.

İkariam oyununu incelemek ve/veya kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

TIKLAYIN VE HEMEN DAHA DETAYLI İNCELEYİN YA DA KAYIT OLUN.

İsterseniz de aşağıdaki resme tıklayarak inceleyebilirsiniz.


Ikariam [SOI] TR

Ha bir de bir bonus paylaşalım. Şehir kurma oyunu değil ancak birkaç ay önce çıktı, şu an Türkiye’de de popülerleşmeye başladı. MMORPG oyunu. Oyunun adı League of Angels 4 Heavens Fury. Grafikleri, skill efektleri ve oynanışı oldukça iyi. Binekler güzel dizayn edilmiş. Buna da bakabilirsiniz.

İşte league of angels 4 oyununa ulaşabileceğiniz bağlantı: TIKLAYIN

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir