Sega’dan Total War: Attila Tanıtım Videosu!

Sonunda EGX London 2014 etkinliğinden gelen güzel bir haberi oyun severler ile paylaşabiliyoruz. Bugün yapımcı firma SEGA tarafından etkinlikte yapılan duyuruda, Total War: Attila isimli yeni oyun hakkında bilgiler verildi. Total War serisine yeni eklenen Attila’nın konusu, adından da anlayabileceğiniz gibi Hun imparatoru Atilla Han’ı ve büyük ihtişamlı ordusunu yönetmeye dayalı hazırlanmış.

Birçok yeniliği de beraberinde getiren oyun nefes kesecek grafikleriyle ve tüm gerçekliğiyle görsel şölen havasında bir oyun oynamanızı hatta kendinizi oyunun içinde hissetmenizi sağlayacak gibi görünüyor. Yenilenen oynanış şekillerinin yanı sıra genel olarak bakıldığında pek çok değişikliğin dikkatinizi çekeceğini düşünüyoruz. Bununla birlikte, M.S. 395 yılında yaşanan hikayeyi konu alan oyunda Roma’nın yıkılışını da görebileceğiniz, SEGA tarafından yapılan açıklamalar arasındaydı.

Creative Assembly firmasının yapımcılığını üstlendiği Total War: Attila’nın, önümüzdeki yıl SEGA aracılığı ile dağıtımı gerçekleşeceği şimdilik yapılan açıklamalar arasında yer alıyor.

Gelen açıklamalarla birlikte yayınlanan ve üzerine büyük ilgi toplayan Totam War: Attila isimli yeni oyunun ilk tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir