Seafight Online Oyun İncelemesi

seafight

Seafight oyunu Bigpoint tarafından üretilen bir başka savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu sefer bize sunulan imkân denizlerin hakimi olup efsanevi bir başarıya imza atmak. 7 yaş ve üzeri kullanıcılara yönelik olan bu oyunda sahip olduğunuz gemilerle acımasız korsanlara ve güçlü rakiplerinize karşı amansız bir savaşa çıkacaksınız. Şimdiye kadar korsanlara inanmıyor muydunuz? O Halde sizi Seafight oyununa kayıt ol tavsiyesiyle baş başa bırakalım.

Seafight online oyun konusunda browser oyunlarından bir tanesi olarak dikkat çekici bir başarıya ulaştı. Bunun aslında en dikkat çekici kısmı grafiklerinden dolayıdır. Gerçekten çok iyi denebilecek grafiklere sahip olmayan bir oyundur. Fakat buna rağmen ulaştığı oyuncu kitlesi ve ciddi bir portföye sahip olması oynanabilirlik konusunda sunduğu üstün performansın eseridir. Gerçekten online oyunlarda alışılmamış bir kontrol ve oynanabilirliği mümkün kılmıştır. Seafight korsan oyunu olarak adlandırılan ender yapımlardan biridir.

Senaryosuna gelecek olursak Seafight hikâyesi ile birçok oyuncuyu etkilemeyi başarmıştır. Denizlere tayfa olarak açılan biriyken korsan saldırısından sağ kurtulan tek mürettebat sizsinizdir. Kaptan ve mürettebat ya ölmüş ya da esir düşmüştür. Sizi ölü sanan korsanlar geminin içinde bırakarak yollarına devam etmiştir. Dolayısıyla artık bu geminin kaptanı olmanızın yanı sıra denizlerde büyük bir kozunuz vardır.

Geminizi tamir edip denizlere açılırken bir korsan olabileceğiniz gibi iyi bir denizci olup amacınızdan sapmayabilirsiniz. Bu karar tamamen oyuncuların kendilerine bırakılmış. Ancak Seafight online oyunu acıma duygusu olanlara acımayan bir yapıya sahip. Denizde yaşanan tüm savaşlarda sizin sahip olduğunuz her şeyi almak isteyen oyuncular ve acımasız korsanlarla karşılaşacaksınız. Geniş bir haritada sürdürülen oyunun gemi özelleştirme ve modifikasyon açısından türünün en iyisi olduğu aşikârdır. Seafight oyunu ile denizlerin hakimi olmaya hazır mısınız?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir