Major All-Stars Tournament

SEA bölgesinin en büyük Dota 2 turnuvası geliyor

Dota 2’nin gelişmeye devam ettiği SEA bölgesinde yepyeni bir turnuva yapılmasına karar verilmiş durumda. Fallout Gaming’in hazırladığı bu turnuvanın adı “Major All-Star Tournament” olarak geçiyor. Çin,Avrupa, Kuzey Amerika ve SEA bölgesinden toplam 8 takımın gideceği lan finallerinde toplam ödül 100 bin dolar olarak belirlenmiş durumda.

Major All-Stars Tournament
Major All-Stars Tournament

Ocak ayında yapılması düşünülen elemeler sonrasında Fallout Gaming’in SEA bölgesindeki turnuvasına 8 takım gidebilecek. Bunlardan 2 tanesi Avrupa’dan, 1 tanesi Kuzey Amerika’dan, 1 tanesi Çin’den ve 4 tanesi de SEA bölgesel elemelerinden olacak. Bölgesel elemelerde ilk 2 takım davet edilenler turnuvasından gelecekken, diğer 2 tanesi de amatör takımların elemelerinden gelecek.

SEA bölgesinin daha fazla gelişmesini amaçlayan bu turnuva başarılı olacak gibi görünüyor. Turnuva’nın lan finallerinin Mart ayında Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur’da yapılması bekleniyor. Ayrıca turnuvaya katılmaya hak kazanacak her takımın seyahat masrafları tamamen Fallout Gaming tarafından karşılanacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir