SAS Zombie Assault 4 Mobil Oyun

SAS Zombie Assault 4

SAS Zombie Assault 4 oyunu şimdiye kadar alıştığınız tüm zombi oyunlarından farklı bir yapıya sahip. Android tabanlı oyun aynı zamanda tabletlerde de oynanabiliyor. Şuan için yaklaşık 5 milyona yakın bir indirme sayısıyla sürekli güncellenerek her geçen gün daha iyi bir duruma yükseldiğini görüyoruz. Aynı zamanda oyun modu olarak çok gelişmiş bir yapıya sahip olduğunu söylemekte fayda var.

SAS Zombie Assault 4 ile yaşayacağınız aksiyon hiç bitmiyor. Oyun içinde 160 tane farklı oda ve kasa bulunuyor. Bunlar içinde yüksek hasar verici silahlar ve mühimmatla dolu. Daha fazla zombi öldürebilmek için dünyanın elinde kalan son şanssınız. Bu rolü üstlendiğiniz oyunda isterseniz tek başınıza isterseniz 4 kişiye kadar multi player oyun seçeneğiyle bu keyfe varabilirsiniz. Oyunun en çarpıcı detayı içinde 16 farklı zombi tipini barındırması.

Tüm zombi tipleri farklı güçte ve farklı yeteneklere sahip. Buda oyunu farklı bir noktaya taşıyor. Alıştığınız sıradan aynı zombiler ve benzer ataklardan ziyade hepsinin farklı bir saldırı şekli ve silahı bulunuyor. Buda oyunun aksiyon derecesini üst noktalara tırmandırıyor. Hepsiyle mücadele ederken aynı zamanda geliştirilebilir bir oyun modülü sayesinde kendinizi daha ölümcül bir silah haline getiriyorsunuz. Yeni silahlar, zırhlar, daha tehlikeli mermiler ve ekipmanlar ile daha fazla zombiyi dünyadan temizlemek için verdiğiniz mücadele oldukça zor.

SAS Zombie Assault 4 oyununda başarıya ulaşmak için üç farklı sınıf seçebiliyorsunuz. Bunlar saldırı, medikal ve ağır silah grupları olarak ayrılmış. Eğer tamamen atak bir oyun düşünüyorsanız saldırı, bir ölüm makinesi olmalıyım diyorsanız ağır silah, özellikle toplu oyunlarda defansif ağırlıklı bir rol için medikal karakter daha uygun gözüküyor. Zombie Assault 4 Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir