Saint’s Row’un Gat Out Of Hell Videosu Burada!

Oyunun incelemesine bakıldığında, öncelikle silahların yeterince dikkat çekecek kadar ilginç olduğunu görebilirsiniz. Bilhassa Armchair-A-Geddon adı verilen koltuk/roketatar silahı, yedi günahtan birini ele geçirdiği noktada oldukça etkileyici olmuş. Saint’s Row’un, Gat Out Of Hell adındaki ek görev paketindeki gelen yeniliklerin arasından en önemlisinin uçma kabiliyeti olduğunu söyleyebiliriz. Jim Boone’nin yaratıcılığı ile oluşturulmuş olan New Hades şehrinde, yeni ek paketin içerdiği yeni görevler ile harika bir macera oyunu sizleri bekliyor olacak. Oyunun başrolündeki Gat, göz dolduran bir çift kanat sahip olacak ve bu özelliğin beraberinde getirdiği uçma yeteneği ile oyuncuların seveceği yan görevlerde gelecek. Bunların yanı sıra diğer özelliklerde dikkatinizi çekmeyi başaracaktır. Yeni yayımlanan tanıtım videosunda da yer verildiği gibi, şimdiye kadar saydığımız yeni paketin getirdiği özelliklerin yanında; bomba niteliğindeki minik şeytanlar çağırabilme, ‘’rambulance’’ kullanma ve düşmanları dize getiren Worship Aura’da bulunuyor.

Her detayıyla oyuncuları etkileyen Saint’s Row’un yeni çıkan Gat Out Of Hell eklentisinin, 27 Ocak 2015 tarihinde PC, PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One için sunumu yapılacak.

Bağımlılık yapan ve oyuncuların vazgeçilmezi olan Saint’s Row’un yeni eklentisinin özellikleri hakkında fikir sahibi olabileceğiniz tanıtım videosunun yayımlandığı, yapımcısı Jim Boone tarafından duyuruldu. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir