Saints Row: Undercover Oyunculara Sunuldu

Saints Row; Undercover Oyunculara Sunuldu

Saints Row serisini birçok eski oyuncu hatırlayacaktır. Geçtiğimiz günlerde hiç piyasaya sürülmemiş bir Saints Row oyunu hakkında sizlere bilgiler sunmuştuk. Zamanında Volition oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiş fakat bazı sebeplerden ötürü yetersiz görülerek çıkarılmamış bir oyunu şirket oyun severlerle paylaşmıştı.

Yayınlanan Saints Row: Undercover oyununa ait video birçok oyuncuya artık hitap etmeyecek grafiklere sahip olsa da seriyi seven kişiler tarafından farklı bir heyecan yaratmıştı. Çünkü serinin önceki oyunlarını oynamış olan kişiler 2008 yılında bu tarz bir oyunu bekliyordu. Fakat oyunun tamamlanmasına çok kısa bir süre kala oyun projesi iptal edildiği için kimse tarafından oynanamamıştı. Volition tarafından paylaşılan video sonrasında alınan tepkiler stüdyoyu harekete geçirmiş olacak ki oyun herkese açık bir biçimde paylaşıldı.

Saints Row: Undercover ücretsiz indir seçeneğine unseen64.net/saintsrowundercover adresi üzerinden ulaşmanız mümkün. Ancak oyunun PSP platformu için üretildiğini belirtmek gerekiyor.

Saints Row: Undercover PC’de Oynanır Mı?

Saints Row: Undercover PC sürümü şuan için mevcut değil. Ancak oynanır mı sorusuna evet cevabını vermek mümkün. Eğer hali hazırda bir PSP cihazınız yoksa oyunu oynayabilmek için çeşitli uygulamalardan yararlanmanız mümkün. Bunun için ihtiyacınız olan şey oyunun kendisi ve bir PPPSPP emülatörü olacak. Birçok emüatörü ücretsiz olarak edinebileceğinizi hatırlatarak programın önergelerini kullanarak işlemi tamamlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Dilerseniz Saints Row: Undercover Android sürümü için emülatör kullanarak mobil cihazınızdan oyunu oynamanız dahi mümkündür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir