S4 League

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]
S4 League Genel İncelemesi

Uluslararası Binlerce Oyuncu

S4 League, tüm dünyada binlerce oyuncuya sahip global ve kaliteli bir TPS oyunudur. S4 Alaplaya tarafından yayınlanmaktadır ve gunz benzeri tarzı ile dikkat çekerken gunz’dan çok üstün grafikleri ile öne çıkar. Büyük bir stratejik zeka ve yetenek isteyen S4’te oyuncular bir çok PVP modundan istediklerini seçerek diğer oyunculara karşı savaşırlar. S4’te silah kullanabilir, kılıç ile savaşlara katılabilir ve hatta özel yetenekler sayesinde uçabilirsiniz!
[enter]
[singlepic id=2465 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Aksiyon Dolu Oyun Modları

Profesyonel oyuncular için klan sistemi, özel eşya dükkanından alınabilecek özel eşyalar ve yetenekler sunan S4, tam anlamıyla bir aksiyon oyunudur. Spor tadında bir PVP için oyuncular “Touch Down Mode” ya da korkunç bir savaş deneyimi için 12 kişilik “Chaser Mode”da oynayabilirler. Chaser Mod diğer hiç bir aksiyon oyununda bulunmayan özellikleri barındırır ve bunu için video sekmesinden Chaser Mod videosunu izlemenizi öneririz.
[enter]
[singlepic id=2463 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Shooter Tutkunları İçin Anime TPS

Anime oyun tarzı ve shooter tutkunları için aksiyon dolu bir TPS oyunu olan S4, hem anime tarzı ve sağlam grafikleri ile oyunculara unutulmaz görseller sunuyor hem de çok iyi dizayn edilmiş oynanış şekli ile oyuna bağımlı yapıyor.

Keskin çizgileri ile kendine has bir oyun görseli benimseyen S4 League çeşitli oyun içi haritaları sayesinde uzun soluklu bir oyun imkanı tanıyor. Sıkılmadan oynamanız için yaratılmış oyun dünyası ve çeşitli PVP sistemleri ile entegre olan aksiyon ritmi ile kendinizi oyun içerisinde kaybedebilirsiniz.

Neo Tokyo anime stili oyun görselleri yeni başlayan oyuncular için de görsel bir şölen sunuyor. Ayrıca S4’ün iyi kombine edilmiş grafik motoru sayesinde çok düşük sistem gereksinimleri ile bile oyunun tadına varabilirsiniz.
[enter]
[singlepic id=2464 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Yüzlerce Eşya ve Silah

İyi görünmek her oyuncunun hakkı! S4’te oyuncular iyi görünmek için giyiniyor ve iyi öldürebilmek için silahlarını kuşanıyorlar… Yüzlerce silah arasından istediğinizi satın alabilir ve oyun için paranız ile çok karizmatik kıyafetlere sahip olabilirsiniz. S4 oyununda mutlaka özelleştirilebilir karakter yüzleri ve kendi tarzınızı kullanarak başka oyunculardan ayrıcalıklı ve güçlü olmalısınız. Aksi halde karizmayı çizdirebilirsiniz…
[enter]
[singlepic id=2462 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Kendi Karakterinizi Donatın

S4 League’de kendi karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebilir ve dilediğiniz gibi silahlarla kuşatabilirsiniz. Diğer shooter oyunlarına kıyasla S4 oyunu inanılmaz düzeyde eşya kapasitesine sahip. Ayrıca her eşyanın kendine özel özellikleri de var. Manyetik kalkan üreten silahlardan taramalı tüfeklere, taramalı tüfeklerden uçmanızı sağlayan özel kanatlara kadar herşey S4 League’de.
[enter]
[singlepic id=2460 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Stres Atmanın Tam Vakti!

Anime tarzını sevenlerin daha çok ilgisini çekebilecek olan Chaser Mode’da 12 kişi içerisinden seçilen bir kişi ölümcül güçlere sahip olur ve diğer oyuncuları teker teker avlayabilir. Diğer oyuncuların yapması gereken tek şey ise yeteneklerini göstermek ve belirtilen süre içerisinde hayatta kalmaya çalışmaktır. Macera dolu Arcade Mode ile üstün reflekslere sahip yetenekli oyuncular büyük bir haritada bir çok düşmanı alt etmek ve çarpışmak için ilerlebilirler. Arcade Mode hızlı kararlar ve iyi taktikler gerektirir çünkü gerçekten zor bir mücadeledir.
[enter]
[singlepic id=2461 w=560 h=360 float=center]
[enter]
S4 League Online tamamen yeteneklerinizi konuşturan ve üstünlüğünüzü gösteren bir aksiyon oyunudur. Anime grafikleri seviyorsanız ve aksiyon’a aç oyunculardansanız S4 League tam size göre…
[enter]
S4 League %100 ücretsiz ve çok düşük boyutlu bir oyundur. S4 League’a başlamak için yapmanız gereken tek şey burayı tıklayarak üye olmaktır.
[enter]
S4 League klan sıralama sisteminde sizin de adınızı görmek istiyoruz!
[enter]


[enter]
[/tab]
[tab title=resim]
S4 League Ekran Görüntüleri:

[nggallery id=64]
[/tab]
[tab title=video]
S4 League Video Galerisi:

S4 League Resmi Tanıtım Videosu:

S4 League Chaser Modu Videosu:

[/tab]
[tab title=sistem]
Hazırlanıyor…
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

3 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir