Royal Revolt 2 Android Strateji Oyunu

roya-revolt-2-android-strateji-oyun-incelemesi
Royal Revolt 2 serinin gelişmiş versiyonu olarak Android tabanlı ödüllü bir strateji oyunu. 2014 yılının en iyi mobil strateji oyunlarından biri olarak gösterildi. 5 milyona yakın indirme sayısıyla gerçek zamanlı bir stratejik savaşa hazır mısınız? Dünyanın her bir köşesinden gerçek rakiplerle savaşarak kaleni savun ve en güçlü hükümdar olmak için gelişimini hızlandır.

Royal Revolt 2 başta basit bir strateji oyunu gibi gelebilir. Fakat eş zamanlı olarak online oynanması oyunu ayrı bir kefeye koymanız için yeterli bir sebep. Son derece güçlü grafiklerle bezenmiş olan oyunda kalenizi gerek defansif anlamda gerekse atak anlamda güçlendirmeniz gerekiyor. Rakiplerinizde sizin gibi dünyanın tek hakimi olmak için kıyasıya bir mücadele içinde. Yapacağınız savaşlar ve kazanacağınız ganimetler neticesinde ordunuzu güçlendirerek kalenizi daha tehlikeli yapılar haline getirmelisiniz.

 Özel yeteneklerinizi kullanıyorsunuz fakat daha fazla geliştirerek düşmanları tek tek saf dışı bırakmanız gerekiyor. Tüm bunları yaparak dünyanın tek hükümdarı olmak için mücadele etmelisiniz. Oyun içinde gerek arkadaşlarınızla gerekse sohbet barı üzerinden yeni insanlarla ittifaklar kurarak daha başarılı savaşlar çıkartabilirsiniz. Tüm bu heyecan ve aksiyonu bir arada sunan Royal Revolt 2 size başarma imkânının yanı sıra ne kadar başarılı bir savaşçı olmanızı kanıtlama şansı sunuyor. Eşsiz bir oyun motoru sayesinde düşmanlarınızla çarpışmalarınız çok akıcı bir biçimde harika grafiklerle izliyorsunuz.

Royal Revolt 2 oyunu kolay oynanabilir bir yapıya sahip. Dokunmatik ekranınıza parmağınızla yapacağınız hamleler krallığınızı bir dünya devi yapmak için yeterli olacak. Milyonlarca gerçek oyuncu arasından sıyrılarak mantığınız ve savaş stratejinizle ne kadar yükselebilirsiniz? Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz Royal Revolt 2, sizi büyük bir savaşın içine sürükleyecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir