Rop Yerli iOS Oyunu

rop-yerli-ios-oyunu

Bugünkü yazımızda sizlere MildMania’nın başarılı oyunu Rop’tan bahsedeceğiz. Oyun oldukça eğlenceli ve zorlayıcı bir oyundur. Oyundaki amacınız sizlere gösterilen şekilleri bir ip üzerinde yapmaktır. Mesela üstteki şekil size V harfi yapmanızı söylüyorsa siz de elinizdeki iplerle bu şekli yapıyorsunuz. Olabildiğince az hamle ile bu işlemi başarmanız bekleniyor. Oyun başlarda tabii ki kolay ve nasıl bir mantıkla çalıştığını çözmeniz gerekiyor. İlerleyen bölümlerde ise gittikçe zorlaşıyor ve bayağı bir düşünmeniz gerekebiliyor. Birçok oyuncu da belirli bölümlerde takılıyor. Eğer isterseniz bu bölümlerin çözümlerini online olarak bulabilirsiniz ama tabii ki kendiniz çözdüğünüzde çok daha iyi hissettiriyor, emin olabilirsiniz.

Rop oyunu ilk olarak iOS platformu için ortaya çıkartılmıştır. Daha sonra burada çok fazla tutulunca Android versiyonu da birçok kişi tarafından istenmiş ve sonuç olarak Android versiyonu da piyasaya çıkmıştır. iOS üzerinden 1.99 TL fiyatla bulabileceğiniz bu oyun Android’de ücretsiz olarak sunuluyor. Buradaki fark bazıları için iyi olmasa da yine de verdiğiniz parayı hak eden bir oyun olduğunu düşünüyoruz. Bu oyun için ilk başta hedeflenen level sayısı olan 77’den sonra neler olacağı pek bilinmiyordu. Ancak son yapılan açıklama ile birlikte oyunun sevenlerine güzel bir haber geldi. Oyuna eklenecek olan yeni bir paket ile birlikte yeni ve daha zorlayıcı seviyeler eklenecekmiş.

Rop oyunu oldukça eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyundur. Bu oyuna başlamadan önce iki defa düşünmeniz gerekiyor. Eğer bu tarz oyunlara çabuk bağlanan birisi iseniz lütfen oyuna başlarken iyi düşünün. Daha sonra çok büyük zaman harcamanız mümkündür. Sonuçta takıldığınız bölümler sizin sinir katsayınızı yükseltecek şeylerdir. Ancak o bölümleri geçtikten sonraki mutluluk ise bence başka hiçbir yerde yoktur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir