Rohan Online

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

YNK Interactive’in ücretsiz fantastik MMORPG oyunu olan Rohan Online, Blood Feud adındaki devasa dünyada geçiyor. Rohan Online dünyası oyuncuları bekleyen zor ve eğlenceli görevlerle dolu. Rohan’da kendi dostlarınızı edinerek oyun zevkini katlayabilir, müttefikleriniz ile büyük savaşlara katılabilir ve kendi köyünüzü kurabilirsiniz…

Rohan Online’ın diğer MMORPG’lerden farklı bir çok özelliği bulunuyor bunlardan birisi de intikam özelliği. Bu özellik sayesinde sizi öldüren oyuncuyu otomatik kara listenize kaydedebilirsiniz. Böylece dirildikten sonra isterseniz oyuncunun yanına teleport olabiliyor ve intikamınızı alabiliyorsunuz. Ya da almayı deneyebiliyorsunuz. Diğer bir özellik ise kasaba baskınlarıdır. Rohan’da her takım kendi kasabasını kurabilir ve yönetebilir ancak kasaba kurabilmek için diğer takımları savaşta yenmek ve kasabanın yönetimini ele geçirmek gerekir. Yönetimi ele geçirilen kasabanın tüm haklarına sahip olursunuz ancak kasabalara diğer düşman takımlar savaş açabildiğinden kasabanızı iyi savunmalısınız.

Rohan Online’da 7 farklı sınıf bulunuyor.

HUMAN: Human ırkı şövalye sınıfı için çok ideal bir ırktır.
Defender‘lar yüksek defans gücüne ve Hpye sahiptirler böylece parti üyelerini koruyabilir ve savaşlarda en önde yürüyebilirler.
Guardian‘lar attack ağırlıklıdırlar ve yüksek damage verebilme özelliğine sahiptirler. Parti üyelerini cesaretlendirerek üyelerin attack gücüne katkıda bulunabilir ve düşmana karşı hızla ilerleyebilirler.

ELF HEALER: Elf’ler parti üyelerinin canlarını koruma özelliğine sahiptirler ve büyü güçlerini kullanarak düşmanlarına yüksek hasarlarda bulunabilirler.
Priest‘ler çok geniş mesafelere kadar iyileştirme ve koruma özelliği uygulayabilirler. Parti üyelerinin korunmalarına, savunmalarına ve dayanma güçlerine katkı sağlarlar.
Templar‘lar hem iyi düzeyde heal kapasitesine hem de özel büyü güçleri sayesinde yüksek hasar verebilme özelliğine sahiptirler.

HALF ELF ARCHER: Human ve Elf’lerin torunları olan bu ırk doğa ile iç içe yaşar ve okçulukta çok iyidir.
Scout‘lar okçulukta ve büyü güçleri ile çoklu savaşlarda çok iyidirler. Genellikle tek seferde bir düşman yerine birden fazla düşmanla baş etmeyi tercih ederler.
Ranger‘lar özel yaylar kullanırlar ve okçuluk yetenekleri çok ileri düzeydedir. Hızlı ve çeviktirler rakiplerine hem ok ve yay kullanarak hem de bıçak ve hançerler ile saldırabilirler.

DEKAN DRAGON FIGHTER: Doğaya meydan okuyan dekan ırkı, özel yetenekleri sayesinde güçlerini çok ilerlettiğinde ateş saçan bir ejdere dönüşebilir!
Dragon Knight‘lar insan formunda bir ejdere dönüşebilir ve rakiplerine karşı benzersiz kan emici yeteneklere sahip olurlar.
Dragon Sage‘ler tek seferde geniş bir alana büyük hasar verebilirler ve su altında savaştıklarında bir çok karakteri alt edebilirler.

DHAN ASSASSIN: Dhan’lar çok sinsi ve ölümcül bir ırktır. Dhan’lar canilik eğilimleri nedeniyle, R.O.H.A.N.: Blood Feud’un en korkulan ve hor görülen sınıfıdır. Dhan’lar görev yapmak zorunda olmayan tek ırktır bunun yerine diğer oyuncuları öldürerek tecrübe kazanabilirler.
Avenger‘lar görünmez olma yeteneğine sahiptirler skilleri sayesinde rakipleri daha ne olduğunu bile anlamadan parçalara ayrılabilirler. Onları gördüğünüz zaman gözlerinizin yüzünüzle bir bağlantısı kalmamış olabilir.
Predator‘ler Dhan ırkının en hızlılarıdırlar ve son derece hızlı olan parçalama skilleri sayesinde kısa saldırı mesafesinde bile bir tek çizik almadan rakiplerini öldürebilirler.

DARK ELF MAGE: Gizemli büyü güçleri ile Dark Elf ırkı, rakiplerini lanetleyerek güçlerini kırar ve savaşlarda üstünlük sağlar. Ayrıca teleport olma güçleri de vardır. Haklarında çok fazla şey bilinmemektedir.
Warlock‘ların Takım savaşlarında güçleri artar, çarpışma başlamadan önce rakiplerine güçsüz görünebilir ancak bu sizi aldatmasın.
Wizard‘lar güçlü büyü yeteneklerine sahiptirler ve büyü güçleri bir çok düşmana aynı anda etki eder bu sayede bir kaç düşmanla aynı anda savaşabilirler.

GIANT WARRIOR: Korkutucu bir görünüme sahiptirler, çift kılıçları ve baltalarıyla, Rohan kıtasını kasıp kavurmuşlardır. Giant Warrior’lar devasa büyüklüktedirler ve ürkütücü boynuzları vardır.
Berserker‘lar PVP’de çok iyidirler ve geniş alan saldırıları yapabilme yetenekleri ile büyük ilgi görürler.
Savage Giant‘lar totemleriyle dostlarına bufflar, düşmanlarına ise debufflar ile etki edebilme yeteneğine sahiptirler. Parti oyunlarında bir çok oyuncuya etki ettiklerinden çok gerekli bir karakter sınıfıdırlar.

 

Rohan Binekleri: Her ırk için 4 farklı çeşitte binek mevcuttur yani toplamda 16 çeşit binek bulunmaktadır.
Her binek 25%, 50%, veya 80% daha hızlı seyahat etme imkanı sağlar.
Karakterler bir binek üzerindeyken; bir savaşa giremezler, eşya alamazlar, skill ve iksir kullanamazlar.
Binekler, bir zindana veya güvenli bir alana girilirken veya kritik bir saldırıya uğranınca otomatik olarak bırakılır.

 

 

Rohan Online: Blood Feud dünyasındaki milyonlarca oyuncunun arasına katılmak için tıklayın.


[/tab]
[tab title=resim]
[nggallery id=11]
[/tab]
[tab title=video]
Rohan Online: Blood Feud Resmi Videosu:

[/tab]
[tab title=sistem]
TERCİH EDİLEN
İşletim Sistemi: Windows XP SP 2, Windows 2003 SP 2, Windows 2000 SP 4
İşlemci: Intel Pentium D 915(2.8Ghz), AMD Athlon64-X2 3800(2.0Ghz)
Bellek: 2GB
Ekran Kartı: Geforce 6×00, Radeon x600 256MB
Ses Kartı: AC ’97 uyumlu
Direct X: DirectX 9.0c
Hard Disk: 6GB

MİNİMUM
İşletim Sistemi: Windows98 SE
İşlemci: Intel Pentium 4 2.4Ghz, AMD Sempron 2.0Ghz
Bellek: 512MB
Ekran Kartı: Geforce FX, Radeon 9600 128MB
Ses Kartı: AC ’97 uyumlu
Direct X: DirectX 9.0c
Hard Disk: 6GB
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir