Rocket League Sahanın Dışında Neler Var?

Rocket League Sahanın Dışında Neler Var

 Rocket League oyunu dünyanın dört bir tarafında geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Futbol ve arabaya yarışı oyununun birleşimi olarak lanse edilen oyunda özel olarak geliştirdiğimiz arabalarla top oynama keyfi ise PlayStation 4 konsolunda paha biçilemez bir hal aldı. Özellikle PS Plus üyelerinin ücretsiz sahip olduğu oyun patlama noktasına ulaştı. Birçok kişi tarafından oynanırken ilginç videolar ve karşılaşmalar sosyal paylaşım sitelerinde çok sık karşımıza çıkmaya başladı.

Rocket League videoları arasında en çok dikkat çekeni ise geçtiğimiz günlerde UncomfortableNPC isimli oyuncu tarafından yayınlandı. Oyunda çok muazzam bir durumla karşılaşan oyuncu bu anları video kaydı alarak diğer oyuncularla buluşturdu. Özellikle PlayStation için oldukça köklü bir hal aldıktan sonra PC platformu içinde çıkan oyun şuanda milyonlarca oyuncuya hitap etmeyi başarıyor. UncomfortableNPC isimli kullanıcı ise bir şekilde zoru başararak Rocket League oyun sahasının dışı hakkında bize fikir verdi.

Rocket League oyunu belirli bir sahanın içerisinde araçlarla oynanan bir futbol oyunu gibi düşünülebilir. Bu anlamda sahanın dışına çıkmak ya da sahanın dışından bir şekilde içeri girmek imkânsız görünüyor. Ta ki bu videodaki oyuncunun bunu başardığını görene kadar diyebiliriz. Bir şekilde oyunun bir açığından ötürü sahanın dışına çıkan oyuncu saha dışında neler olduğunu gözler önüne serdi. İlgi çeken çarpıcı detaylar olduğunu söylemek gerekiyor.

Özellikle gökyüzünde uzay boşluğunun tasvir edildiği mükemmel bir manzara, ucu bucağı olmayan düzlükler, gelişi güzel yerleştirilmiş dağ, göl ve çeşitli yapılar Rocket League oyunu oynayan oyunculara bambaşka bir heyecan yaşatıyor. Eminiz ki birçok oyuncu sahanın dışına çıkmayı deneyerek bu bölgeleri keşfetmeye çalışacaktır. Ancak bunu nasıl yaptığını videoyu izleyerek görme imkânınız var. Tamamıyla şans mıdır yoksa Rocket League sahanın dışına nasıl çıkılır şeklinde bir formül var mıdır bilemiyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir