Rocket League İçin Batman ve Superman Packleri

Rocket League İçin Batman ve Superman Packleri

Rocket League oyunu ile stres atanların sayısı gerçekten rekor seviyeye ulaşıyor. Tüm platformlarda yayınlanmasıyla beraber oyuncu kadrosunda ciddi bir artış söz konusu olduğu için artık daha etkin bir oynanış sunabiliyor. Dolayısıyla her geçen gün daha aktif bir oynanabilirliği sunmayı hedefliyor. Son dönemlerde ise tıpkı GTA 5 oyunundaki gibi modlarla kendinden geçer hale geliyor. Özellikle Los Santos şehrindeki gibi aksiyon dolu bir macera bizi bekleyecek.

Şimdiye kadar her türlü yamayla adından söz ettiren GTA serisi gibi farklı modlarla oyuncuları kendisine çekmeyi amaçlayan Rocket League oyunu DLC dosyalarını birer birer duyuruyor. Bunların yenisi ise Batmobile olacak. Rocket League Batmobile etiketiyle duyurulan bu sürüm bize muazzam bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Zira içeriğine bakarsak oyunun amacıyla birebir örtüşen çok etkili bir sonuç çıkarmak mümkün oluyor.

Rocket League Batmobile Nedir?

Rocket League Batmobile temel anlamda Warner Bros ve Psyonix iş birliğiyle geliştirilen bir süper kahraman paketi olarak sunulacak. Batman ve Superman: Dawn of Justice Car Pack olarak adlandırılan Batmobile ile oyuna eklenecek olan araba haricinde de yeniliklerden söz ediliyor. Örneğin Batmobile aracı sayesinde Rocket League oynarken sahanın tozunu arttırabileceğiniz gibi farklı modifikasyon içerikleri de sizlerle buluşacak.

Batman, Superman ve Wonder Woman bayrakları anten direklerine takılarak hoş bir görüntü sağlanması mümkün hale getirilecek. Rocket League Batmobile çıkış tarihi şuan için 8 Mart 2016 olarak açıklanmış. Herhangi bir fiyat bilgisi paylaşılmamasına karşın çok yüksek tutarlara sunulmayacağı tahmin ediliyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına eş zamanlı olarak sunulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir