Rocket League Genişleme Paketlerini Sürdürecek  

Rocket League Genişleme Paketlerini Sürdürecek

Psyonix tarafından geliştirilen Rocket League birçok oyuncuya farklı bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyordu. Bunu da başardığını söyleyebiliriz. Futbol oyunlarını ya da araba oyunlarını bir kenara bırakıp bunun karışımını oynamak sizin içinde cazip bir fikir değil mi? Farklı oyun türüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyunun aynı zamanda farklı güncelleştirmelerle adından söz ettirmesi de basit bir proje olmadığının altını çiziyor.

Rocket League genişleme paketi kapsamında birçok farklı içeriği oyuna dahil ederek oyunculara üst düzey bir oynanabilirlik vadetti. Aslında buraya kadar büyük bir dikkat çekici noktaya rastlamamış olabilirsiniz. Esas kırılma noktası geliştirici firmanın daha da genişletmeyi düşündüğü oyuna sunacağı DLC dosyalarıyla mümkün oldu. US PlayStation Blog sayfası üzerinden açıklamalarda bulunan Psyonix oyuna tam anlamıyla devrim yaratacaklarını açıkladı.

Bu genişleme paketlerinin içeriğinde oyun seçenekleri, grafik geliştirmeleri, yeni indirilebilir içeriklerle beraber sunulacak farklı özellikler, yeni harita ve sahalar, yeni araçlar ve oyun modları var olacak. Herhangi bir bilgi vermekten ziyade oyuncuların merak duygusunu üst noktalara tırmandırmayı amaçlayan bu haberle beraber bir sonraki DLC dosyasının içeriği bir hayli merak ediliyor. Üstelik uluslararası bir organizasyon düzenleyerek Avrupa kıtasını kapsayacak bir e-spor etkinliği de planların arasında var.

Avrupa Futbol Şampiyonası olarak düzenlenecek olan etkinlikle beraber yeni bir düzenleme ve eklentinin dahil olabileceğine kesin gözüyle bakılıyor. Şuan için PlayStation 4 ve PC platformunda oynanan Rocket League oyunu yakın bir gelecekte Xbox platformuna da düşecek. 2016 yılının Şubat ayında Rocket League Xbox One versiyonu da çıkacak. Böylece platform kısıtlaması da kalmayacak olan oyunun oynanabilirliği daha üst seviyelere çıkmış olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir