Rivals At War Android Savaş Oyunu

rivals-at-war-android-savas-oyun-incelemesi
Rivals at War oyunu tam anlamıyla terör ve kaosun hüküm sürdüğü bir dünyada savaşın içine atıyor sizi. Ne kadar iyi bir asker olduğunuz kanıtlamak için eşsiz bir deneyimi 3D grafiklerle ve kendine has grafik motoru sayesinde egzotik savaş becerileriyle yaşama imkânı sunuyor. Seçebileceğiniz 6 tip farklı asker bulunuyor Rivals at war oyununda. Bunların arasında komutan, keskin nişancı, Topçu, Breacher, Radioman ve Medic bulunuyor. Tamamen takım oyununa dayalı bu savaş oyunu ayrıca 4 farklı savaş senaryosunu oyuncuların seçimine bırakıyor.

Oldukça etkileyici grafiklere sahip olan Rivals at war oyunu Android üzerinden oynanabilen ve dünyanın dört bir yanından 30 milyonu aşkın oyuncusu bulunan bir oyun. Savaş yeteneklerinizi taktiksel becerilerinizle birleştirerek başarıya ulaşabileceğiniz oyunda her aldığınız zafer ordunuz üzerinde güç, defans, hasar puanı gibi özellikleri yükseltmeniz için size fırsat sunuyor.

Kart sistemi ile özel yeteneklerinizi geliştirerek düşman üzerinde bambaşka bir savaş etkisi göstermek yine sizin elinizde. Arkadaşlarınızla ya da oyun içinde kuracağınız ittifak olarak başarılı savaşlar çıkarabilir, ittifak içinde komutayı ele alarak en iyi hükümdar olabilirsiniz. Online olarak çoklu oyun modunu en iyi şekilde entegre etmiş olan savaş oyunu diyebileceğimiz Rivals at war size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu dünyada acıma ve merhamet yok. Kan ve zafer isteğiyle dolu askerlerin yer aldığı acımasız bir savaşın içindesiniz.

Rivals at war oyunu ayrıca ordunuzu daha güçlü bir duruma getirebilmek için onlara üniforma, şapka, silah ve rozetler alarak ataklarını arttırabileceğiniz ya da defansif yönlerini geliştirebileceğiniz bir oyun. Yani ne kadar güçlü olduğunuz kazandığınız savaşlar sonucunda belli oluyor. Her savaş gücünüze güç katarak devam ediyor. Google Play Store üzerinden indirerek oynayabileceğiniz Rivals at war oyununda heyecan hiç bitmiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir