Rising Force Türkiye Sunucusu Kapanıyor!

Rising Force Türkiye Sunucuları Artık Kalkıyor…

Rising Force Online (RFO), bundan önce de aynı şekilde Türkiye’de yayınlanmış ve yetersiz ilgi nedeniyle kapanmıştı. Bilim kurgu temalı ve MMORPG türünde olan oyunun şuan aktif olan Türkiye sunucuları da aynı nedenle kapanacak. Şuan MAYN Games tarafından yayınlanan Rising Force oyununun resmi internet sitesindeki açıklamaya göre oyunun TR sunucuları tekrar kapatılacak…

Açıklamalara göre Rising Force Türkiye oyuncuları Karahan Online gibi Mayn Games’in diğer oyunlarına yönlendirilmeye çalışılıyor. Hatta oyunun eski internet sitesi artık Karahan’ın sayfasına yönlendirilmiş durumda…

MAYN Games’in yaptığı açıklamanın tam metni aşağıdaki gibidir:

Merhaba Arkadaşlar,

Yapımcı firmanın üzerine düşen görevleri yerine getirmeyerek oyuna gerekli desteği vermemesi, oyun içerisindeki hataları gidermemesi ve oyuna herhangi bir yenilik eklememesi oyuncularımıza diğer oyunlarımızda sunduğumuz destek ve hizmeti veremememize neden olmaktadır. Bu nedenle yapımcı firma ile yapılan anlaşmayı sonlandırmış ve RF Online sunucularını kapatma kararı almış bulunuyoruz. Sunucularımız 12 Temmuz 2012 Perşembe günü saat 10:00’da kapatılacaktır.

RF Online oyuncularını mağdur etmemek adına tüm RF Online oyuncularına diğer oyunlarımızda bazı ayrıcalıklar tanınacaktır.

A. [ Cash Geri Ödemesi]

RF Online içerisinde harcamış olduğunuz cash’in belli bir bölümü aynı hesapla Karahan Online’a başladığınız takdirde ücretsiz olarak hesaplarınıza yüklenecektir. ( Detaylı açıklama 12 Temmuz 2012 tarihinde yapılacaktır )

B. [ Cash Transferi]

Halen hesaplarında cash bulunan oyuncuların cash puanları Karahan Online’a aktarılacaktır. ( Detaylı açıklama 12 Temmuz 2012 tarihinde yapılacaktır )

C. [ Başlangıç Paketi ve Hediyeler]

8 Temmuz 2012 tarihine kadar RF Online içerisinde hesap açmış oyuncular Karahan Online Orhangazi sunucusunda hesap açtıkları takdirde hesaplarına ücretsiz olarak Başlangıç Paketi alımına yeterli miktarda Portal HanPara ve ücretsiz olarak Yaz Paketi eklenecektir. ( Detaylı açıklama 12 Temmuz 2012 tarihinde yapılacaktır )

Başlangıç Paketi

Başlangıç paketi oyuna yeni başlayan oyuncuların seviye atlamasına yardımcı olma amacıyla hazırlanmış bir pakettir. Paket detayları için Web Dükkan’ına göz atabilirsiniz!

Yaz Paketi

Yaz paketi yaz teması ile hazırlanmış bir kostüm&eşya setidir.

Yaz Paketi İçeriği:

• 1x Güneş Gözlüğü
• 1x Mayo
• 1x 1 Svy. Dünya Kupası Özel Pelerini (Stat artışı)
• 2x Seviye 1 Pet Bileti
• 4x 99 Ruh İksiri (S)

*Yapılacak etkinlik ve geri ödemelerin detayları 12 Temmuz 2012 tarihinde açıklanacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir