Risen 3: Titan Lords Oyunu İnceleme

Risen-3-Titan-Lords-inceleme

Çoğu oyuncu kitlesi RPG tarzı oyunları oynamaktan çok daha fazla zevk almakta ve bu kategoride olan oyunları oynamakta veya yenilerini beklemektedirler. RPG oyunlarının sunmuş olduğu birçok oynanış mekaniği bu oyun sever kitle tarafından yeterli olabilmekte ve sadece bu kısıtlı etkinlikler ile dahi oyundan büyük zevk alabilmektedirler.

 Grafik tasarım bakımından beklenen etkiyi gösteren ve oyun sever kitleyi bu konuda tatmin eden çoğu RPG oyunu bambaşka karakter seçenekleri ve geniş bir yelpazede olan oyun bölüm ve görevleri ile kullanıcıyı bilgisayar başına çekmeyi başarıyor ve sizleri doyasıya eğlenceye davet ediyor. Ortalama sayılabilecek bir hikayeye sahip bu oyunlar ile aradığınızı bulacağınızdan eminiz.

Risen 3: Titan Lords adı altında raflardaki yerini alan bu oyun yine korsanlık teması üzerine kurulmuş ancak bir önceki serisine göre bunu abartılı bir şekilde yapmadığı için oldukça olumlu tepkiler almıştır. Oynanış mekanikleri açısından bekleneni fazlasıyla veren ve oyundan zevk almanızı sağlayacak çevre etkileşimleri ile RPG oyunu zevkinizi zirveye taşıyan bu oyun ile emin olun ki pişman olmayacaksınız. Bu oyunun karakteri yine bu oyunun önceki serilerinde görmüş olduğumuz pek yabancı olmayan karakterdir.

 Oyun ilk başlarken hikaye modundan anlatıldığı kadarıyla bu karakterimiz ruhunu kaybediyor ve artık oyunumuzun rotası yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Bu oyunumuzdaki asıl amaç kaybetmiş olduğumuz ruhumuzu tekrardan bulmak ve başarıya ulaşmak gibi gözükse de aslında bize bu oyun sürecinde musallat olan gölgeler adı verilen yaratıkların şehri istilasından tüm insanları korumak gibi bir görevimiz var. Bu yaratıklara karşı kıyasıya mücadele ederek tüm insanları bir arada toplayıp bu yaratıklara karşı büyük bir güç oluşturmak ve dünyamızı bu yaratıklardan temizlemek oyunun asıl gayesi gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir