Rise of Tomb Raider’dan İndirilebilir İçeriğe Fragman 

rise of the tomb raider

Rise of Tomb Raider oyunu bir süredir Square Enix tarafından geliştirilmeye devam ediyor. Düzenlenen The Game Awards etkinliğinde ise oyuna dair bir video ve farklı detayların geleceğini duyurmuştuk. Beklediğimiz gibi de oldu ve oyuna ait yeni bir video geldi. Ancak gelen videonun Baba Yaga: The Temple of the Witch içeriğini yansıttığını ilk izleyişimizde fark edemedik. Çünkü grafik olarak farklı bir tat bıraktığını söylememiz mümkün.

Square Enix çıkarmış olduğu en başarılı oyunu piyasaya sunarken yayınlayacağı indirilebilir içeriklerle de dikkat çekeceğinin sinyalini vermişti. Ancak bu kadar çabuk ve bu denli iddialı bir indirilebilir içerik beklemediğimizi söylemek te mümkün. Zira oyunun senaryosunu etkileyen bu içerik sayesinde Rise of Tomb Raider oyunu bambaşka bir hal alacak. İndirip kurmamızla beraber oyuna eklenecek olan mezar gizli tutulacak. Yani her oyuncu anında bulamayacak. Ancak bulunduğunda bizim üzerimize salacağı gizem gerçekten denemeye değer gibi duruyor.

Mezara girdiğimizde başımıza ne geleceğini ise şuan için ne açıklama yapanlar söylediler, ne de oyunculardan bir tahmin çıktı. Şuan için mezarın eklendiğinde başımıza talihsiz bir iş geleceğinden eminiz ve gerisi tam bir muamma olarak karşımızda duruyor. Ancak düzeltmeleri de kapsayan bu indirilebilir içerik sayesinde çok çarpıcı kareler görebileceğiz. Bilhassa grafik bazında yapılan düzenlemeler tam olarak yerine oturmuş. Çok sayıda görsel hata düzeltilmiş. Fizik motoru ve oynanabilirlik üst seviyelere tırmanmış. Rise of the Tomb Raider yeni fragmanı ile gerçekten büyüleyici bir içeriği bizlere sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir