Rise of Tomb Raider Ön Sipariş Hediyesi

Rise of the Tomb Raider Ön Sipariş Hediyesi

Artık PlayStation 4 için Rise of Tomb Raider oyunu geldi sayılır. Çıkış yaptığı günden bu yana Xbox One, Xbox 360 ve PC oyuncuları resmen oyunun tadını doyasıya çıkardı. Ancak PS kullanıcıları bu oyunda biraz şanssızdı. Bazı anlaşmalar gereği Square Enix oyunu yalnızca Xbox ve PC için çıkardı. PlayStation 4 Rise of Tomb Raider çıkışı ise önümüzdeki aylarda gerçekleşecek. Yani ortalama 1 yıllık bir süreç söz konusu. Bekleyen PlayStation oyuncularına ise tüm indirilebilir içeriklerin dahil edildiği bir paket içeriği sunulacak. Bu tabi ki güzel bir haber olarak değerlendirilebilir. Hatta beklenenin de bu yönde olduğunu söylemek gerekiyor.

Fakat Square Enix adeta PS oyuncularına müjdeli bir haber duyurmaktan geri kalmadı. Bir satış planlaması olmasının dışında aynı zaman Tomb Raider serisine dairde müthiş bir geri dönüş yaşamanızı sağlayabilir. Eğer PS4 Rise of Tomb Raider ön sipariş vermeyi düşünüyorsanız şanslı kısımda olabilirsiniz. Çünkü Square Enix tarafından verilen haberler ön siparişle oyunu satın alan kullanıcılara aynı zamanda tüm DLC içeriklerinin dışında bir önceki oyunu da vereceği yönünde.

Rise of Tomb Raider PlayStation 4 Versiyonunu Ön Siparişle Satın Almak

Rise of Tomb Raider PlayStation 4 sürümü ön sipariş ile alındığında 2013 yılında piyasaya sürülmüş olan Rise of Tomb Raider: Definitive Edition ve ana oyun sunulacak. PlayStation Network üzerinden sağlanacak olan oyunun ciddi anlamda seri hayranlarını hikâyenin içerisine sürükleyeceğini söyleyebiliriz. Bu aslında serinin önceki oyunu oynamayanlara karşı büyük bir atak olarak görülüyor.

Bakıldığı zaman Rise of Tomb Raider PS4 çıkış tarihi 11 Ekim 2016 olarak duyurulmuştu. Dolayısıyla Ekim ayında çıkış yapacak olan oyunun hemen öncesinde Season Pass haricinde bir önceki oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Hikâyenin öncesini de oynayarak daha fazla keyif almanız mümkün hale gelebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir