Rise of Tomb Raider Blood Ties İçeriği İçin Fragman Geldi

rise of tomb raider

Tüm oyun severlerin saygı duyduğu bir seri olarak Rise of Tomb Raider oyun dünyasının da eskileri arasında bulunuyor. 90’lardan bu yana karşımıza çıkan Lara Croft maceralarıyla bize konsol ya da bilgisayar başında harika bir oyun deneyimi yaşatıyor. Ancak kısa süre önce açıklanan Rise of Tomb Raider: 20.Year Celebration ile birlikte oyun resmen PlayStation oyuncularını keyfe boğacak. Son olarak birçok içeriği kutusunda barındırarak PC, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapacağını öğrendiğimiz oyunun kutu içeriklerinde belirsiz bir farklılık dikkat çekiyordu.

Xbox ve PC oyuncularının boynunu büken bu farklılıklar ise PlayStation 4 oyuncularını keyfe keder bir sevince boğabilecek düzeydeydi. Birçok içeriğin birlikte sunulduğu oyunda PS oyuncuları aynı zamanda iki ekstra içeriğe sahip olacaklardı. Bu kesinleştikten sonra da bir süre merak etmeye devam etmiştik. Çünkü Rise of Tomb Raider: Blood Ties yalnızca 20.yıla özel olarak PS4 konsolu için tasarlanmıştı. Ve işin ilginci firmanın bu konu hakkında hiçbir detay sızdırmaması merak duygularımızı kabartıyordu. Bugün ise hem ikinci içeriğin Rise of Tomb Raider: Lara’s Nightmare olduğu, hem de ilk içerik için fragman yayınlandığı için mutluyuz.

Rise of Tomb Raider: Blood Ties İçeriği

Rise of Tomb Raider: Blood Ties fragmanı gösteriyor ki güzel bir mini seri bizi bekliyor olacak. İçeriğine baktığımızda bir araştırmanın bizi beklediğini görebiliyoruz. Croft malikanesi için Lara Croft’ın hak sahibi olduğunu belgelemeye ihtiyaç duyuyoruz. Bunun için derin izlere kadar her şeyi su yüzüne çıkarmamız gerekiyor. Kısaca Blood Ties DLC bu noktada bir hikâyeyle sunuluyor.

Lara’s Nightmare DLC içinse net bilgiler yer almıyor. Muhtemelen yaklaşık 5 hafta sonra çıkış yaptıktan sonra ikinci içerik içinde gerekli tüm bilgileri edineceğiz. Eğer Rise of Tomb Raider: Blood Ties içeriği ile maceranın dozajını kaçırmak istiyorsanız, PlayStation 4 konsoluna da sahipseniz daha fazla zaman kaybetmeyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir