Rise of The Tomb Raider İçin Yeni DLC Duyuruldu

Rise of The Tomb Raider İçin Yeni DLC Duyuruldu

 Rise of The Tomb Raider yoğun bir bekleyişin ardından oyuncuları memnun etmeyi sürdürüyor. Çıkışını dört gözle bekleyen binlerce oyuncu şuanda tam anlamıyla oyunun keyfini doyasıya çıkarıyor. Geçtiğimiz dönemde yayınlanan Baba Yaga: The Temple of the Witch DLC sayesinde oyunda yaşanan aksiyon doruk noktasına çıkarılmayı başarmıştı. Daha bu güncellemenin kokusu üzerindeyken yeni bir güncellemenin gelmesine ise oldukça kısa bir süre kalmış. Bu sefer içeriği oldukça gizli tutmalarının yanı sıra bunu bir video ile oyun severlere sunuyorlar.

Rise of The Tomb Raider güncellemesi bu kez Cold Darkness Awakened ismiyle çıkış yapacak. Dolayısıyla isimden dolayı bir çağrışım yaptığımızda bizi zorlu bir mücadelenin beklediği kesin. Birçok oyuncuya göre ise Lara Croft ile zombilere karşı mücadele vereceğiz. Çünkü açıklamasında enfeksiyonlu düşmanların istilası ibaresi yer alıyor. Bu bir anlamda zombi olmuş ya da enfeksiyonla zombi olma yolunda ilerleyen düşmanlara karşı savaşacağımız gibi lanse edilmiş. Ancak şuan için net olan tek bilginin Rise of The Tomb Raider yeni DLC videosu olduğunu belirtelim.

Rise of The Tomb Raider: Cold Darkness Awakened Ne Zaman Çıkıyor?

Rise of The Tomb Raider yeni güncellemesi aslında sürpriz bir biçimde çıkışa hazırlanıyor. Ancak şöyle bir gerçek var ki stüdyo halen daha içeriğin geliştirildiğinin altını çizmiş. Dolayısıyla olası bir erteleme durumunun olabilmesi mümkün görünüyor. Cold Darkness Awakened çıkış tarihi ise yaklaşık bir hafta sonrasını, yani 29 Mart 2016 tarihini gösteriyor.

Güncelleme Season Pass sahiplerine ücretsiz olarak gelecekken tekil olarak satın almak isteyen kişiler için fiyat bilgisi açıklanmamış. Sızıntılara göre içeriğin fiyatının 19.99 TL olma olasılığına güçlü bakılıyormuş. Xbox One ve PC için gelecek olan Rise of Tomb Raider yeni DLC fragmanı ise hemen aşağıda macera hakkında size bilgi vermek için bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir