Rise Of The Tomb Raider İçin Oyun İçi Video Yayınlandı

Rise Of The Tomb raider
Tomb Raider adeta bir efsane. Oyun dünyasında oldukça eski ve önemli bir yere sahip. 1996 yılında ilk serisinin çıkmasıyla nefes kesen oyun daha sonrada PC üzerinden satışlarıyla göz doldurmuştu. Zamanın en iyi grafikleri ve oynanabilirliğine sahip oyunları arasında yer alıyordu. Buna karşın bu efsaneyi devam ettirmek isteyen oyun şirketleri harekete geçti ve 2013 yılında ilk atılımlar yapıldı.

Square Enix 2013 yılında Tomb Raider’ı güncelleyerek tekrar oyuncularına sundu. Yeni grafikler, yeni görseller ve harika ötesi bir oynanabilirlikle satışa çıktığı tüm platformlarda satış rekorları kırdı. İnceleme puanları hep en üst noktalarda yer aldı ve tüm oyuncularının gönlünde taht kurmayı başardı. Tomb Raider efsanesi sürüp giderken devamının geleceğini duyuran Square Enix, Cyristal Dynamic ile anlaşarak Rise of the Tomb Raider için kolları sıvadı. 2014 yılında başlanan çalışmalar son çeyrekte netlik kazandı ve bugün Rise of the Tomb Raider için sayılı günler kaldı.

E3 fuarında büyük bir görsel şovla tanıtılması beklenen efsane Tomb Raider oyununun yeni versiyonu merakla bekleniyor. Oyun severleri üzen en büyük detay ise oyunun ilk etapta sadece Microsoft konsollarında çıkacak olması. Yani Sony Playstation üzerinde oynanamayacak. Xbox 360 ve Xbox One için tasarlanan oyun buna rağmen büyük bir kitle tarafından merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir oyun içi görüntülerden oluşan video yayınlandı. Rise of the Tomb Raider için yayınlanan video çok büyük ilgi görürken platform kısıtlamasına rağmen çok büyük bir kitleye hitap ettiğini kanıtladı. Henüz netlik kazanmayan resmi çıkış tarihine karşın yayınlanan video ile görseller sosyal medyada ilgi odağı oldu. Herkes tarafından Rise of the Tomb Raider merakla bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir