Rise of The Tomb Raider İçin Ekstra Zorluk Modu

Rise of The Tomb Raider İçin Zorluk Modu

Rise of The Tomb Raider oyununda Lara Croft ile aksiyon dolu maceramız kaldığı yerden devam ediyor. 2015 yılının en iddialı yapımları arasında gösterilen ve eleştirmenlerle oyunculardan hep olumlu yorumlar almayı başaran oyuna dair yeni eklentiler çıkmaya başladı. Rise of The Tomb Raider oyunu zorluk derecesi olarak Crystal Dynamics’in sunduğu yeni bir içerikle daha işlevsel hale geldi. Endurance Mode olarak duyurulmuş olan bu modun oyuna ekstra bir heyecan katacağı ise şüphe götürmeyen bir gerçek.

Rise of The Tomb Raider Endurance modu sayesinde bu ayın başında yüklenmeye başlanan genişleme paketiyle oyunun içeriğinin üst düzeye çıktığını söyleyebiliyoruz. Ayın başlarında duyurulan Rise of The Tomb Raider indirilebilir içerikleri Baba Yaga: The Temple of the Witch DLC ile başlamış oldu. Bu süreçte ne gibi genişleme paketlerinin bizleri beklediği ise tam bir muamma. Zira hiç hesapta yokken oyuna gelen bu ekstra zorluk seviyesi birçok kişinin takdirini topladı.

Şuan için Xbox Store üzerinden indirilebilir halde olan bu modla oyunun en zor modu olan Survivor modu tarih olacak diyebiliriz. Aslında en zor modun bile çok gereksiz olduğunu düşünen bazı oyuncular var. Ancak bazı oyuncuların çok kolay gördüğü bu zorluk seviyesi yeni gelen eklentiyle alternatif duruma dönüşecek.

Rise of The Tomb Raider oyunu zorluk seviyeleri başlı başına bir bela olarak tanımlanabilir. Çünkü zaten fazlasıyla zorlu olan bu seviyelerde Survivor en güçlü rakiplere karşı oynadığımız seviyedir. Yeni gelen modla birlikte ise oyuna sıfır kaynakla başlıyor olmamız oldukça ilginç. Yani zorluğun dibine vuracağımız yeni bir oyun modu doğacak gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir