Rise of The Tomb Raider Demosu Xbox One İçin Çıktı

Rise of The Tomb Raider Demosu Xbox One İçin Çıktı

Rise of The Tomb Raider oyunu artık resmi olarak aramızda olmaya çok yakın. Hatta geçtiğimiz günlerde gelen bu haber ile Xbox One konsol kullanıcıları için muazzam bir fırsat doğdu. Rise of The Tomb Raider demosu çıktı haberi şuan için sadece Xbox kullanıcılarını sevindiriyor. Erken satın al seçeneğini kullanan oyuncuların demonun exclusive sürümüne ulaşmaları mümkün. Eğer oyunu satın almadıysanız ve demoyu oynayarak denemek istiyorsanız şu sıralar bunu yapmak için oldukça ideal bir zaman diyebiliriz.

Yapılan açıklamalara bakacak olursak Rise of The Tomb Raider yönetmeni olan Brian Horton bazı detaylar sundu. Özellikle oyunun sadece Xbox One kullanıcılarına öncelikli sunulmasının satış rakamlarını etkilediğinin altını çizdi. Ama bu durum Microsoft ve Square Enix ortaklığında herhangi bir zedelenmeye yol açmamış. Hatta aksine birçok noktada ortaklığın oldukça başarılı gittiğine dair hemfikir düşünceler var.

Rise of The Tomb Raider demosu toplamda 21 GB boyutunda olduğu için oyuncuları baştan uyarmakta fayda var. Yani bir süre indirme zamanını bekleyeceğiniz aşikâr. Henüz yeni olmasına karşın çok sayıda oyuncu tarafından indirilip denenen demo sürümün geri bildirimleri bir hayli pozitif olmuş. Yapılan açıklamada Eidos Montreal ve Crystal Dynamics ortaklığında harika bir proje ortaya konulduğu vurgulanıyor. Çok sayıda pozitif eleştirinin geliştiricilere ulaştığının ise altı çiziliyor.

Rise of The Tomb Raider satın almak açısından oldukça harika bir seçim olarak değerlendirilirken demosunun da oyuncuları tatmin edeceğini söylemek mümkün. Zira çok sayıda oyuncu demo sürüme nazaran harika bir oynanabilirliğin ve test sürecinin oyunculara sunulduğunu belirtiyor. Bu yönden Rise of The Tomb Raider demo sürüm 2015 yılının en çok indirilen oyunları arasına girebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir