Rise of Immortals: Battle for Graxia

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

Battle for Graxia Türkiye’ye Özel MOBA Oyunu

Battle for Graxia’yı kısaca, takımların birbirine karşı hareketli ve heyecanlı bir ortamda mücadele ettiği yüzde yüz ücretsiz bir MOBA oyunu olarak tanımlayabiliriz. Battle for Graxia’nın en belirgin özelliklerinden biriyse oyunun Türkler tarafından yayınlanıyor olması ve oyunda iki tane Türk kahramanın olması. Üstat ve Bakır isimli iki Türk kahraman, Battle for Graxia’nın Türkçe içeriği, onlarca farklı kahramanı, gelişmiş PvP sistemi, detaylı disiplin ağacı, ilgili yöneticileri ve geniş oyuncu kitlesi gibi özelliklerinden sadece biri...
[enter]
[singlepic id=3687 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Battle for Graxia’da İlk Oyunculardan Olun!

Battle for Graxia henüz yepyeni bir oyun. Bu nedenle oyunun açılış tarihi bir kaç gün sonra yapılacak. Battle for Graxia, Türkiye saati ile 25 Ocak 2013 tarihinde saat tam 14:00’de oyunculara açılacak. Battle for Graxia’da ilk oyunculardan biri olmak istiyorsanız burayı tıklayarak hemen oyuna üye olun ve bu tarihi fırsatı kaçırmayın.
[enter]
[singlepic id=3688 w=560 h=280 float=center]
[enter]
League of Legends Benzeri Yepyeni Bir Online Oyun

LoL, MOBA türünde oldukça popüler olan bir oyun. Ancak bir çok eksiği ve gittikçe artan insanı oyundan soğutan mızıkçı oyuncularıyla bir çok profesyonel oyuncuyu kendisinden uzaklaştırıyor. Bu noktadaysa devreye tamamen farklı özellikleriyle Battle for Graxia giriyor. Battle for Graxia’yı diğer MOBA türü oyunlardan ayıran en büyük özellikleriyse: insan üstü özel güçlere sahip 24 ölümsüz kahraman, hesap bazlı disiplin ağacı ve eşya sistemi, Kristal Ocağı adında tüm eşyaların güçlendirme işlemlerinin oyuncular tarafından yapılabilmesini sağlayan gelişmiş bir eşya yaratma sistemi, oyuncu loncası ve sosyal medya özellikleri, hesap ve ölümsüz istatistiklerini takip edebilme özelliği ve çok daha fazlası…
[enter]
[singlepic id=3689 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Battle for Graxia Hakkında

Battle for Graxia, takımlar arasında geçen kıyasıya mücadeleye odaklı PvP ağırlıklı bir MOBA oyunudur. Oyuncular savaşa kendi tercih ettikleri bir senaryo ile tek başlarına veya grup halinde başlarlar. Karşılaşmaların daha dengeli ve zorlayıcı olabilmesi için “matchmaker” (eşleştirme) sistemi kullanılarak oyuncular otomatik olarak kendilerine yakın beceri ve güce sahip olan oyuncularla eşleştirilir. Tüm bu yönleriyle eksiksiz ve yeni bir MOBA deneyimi sunan Battle for Graxia’nın en büyük özelliklerinden biri de oyunculara kendilerinin yaratmış olduğu özel oyunlarda oynama fırsatı sunmasıdır. Ayrıca Exp sistemi sayesinde tamamlanan her oyunun sonunda oyunculara tecrübe puanı, seviye atlama şansı, disiplin ağacında yeni özellikler ve yeni eşya slotları gibi değerli mükafatlar getirerek oyuncuların tecrübelerini arttırmaktadır.
[enter]
[singlepic id=3690 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Yüzde Yüz Ücretsiz MOBA Oyunu Battle for Graxia

Battle for Graxia tamamen ücretsizdir. Oyunu hiçbir ücret ödemeden indirebilir ve eksiksiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunculara sunulan ücretsiz birçok içeriğin yanında oyun içinde kazanılabilen Prestij puanları gibi (oyun parası) ya da gerçek para karşılığında satın alınabilen Petro Coin gibi Premium özelliklerde bulunuyor.
[enter]
[singlepic id=3691 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Ücretsiz Ölümsüz Rotasyonu

8 ölümsüz kahraman her zaman için ücretsiz olarak oynanabilir durumdadır. Bu 8 ölümsüz kahraman sürekli değişerek oyunculara tüm ölümsüzleri savaş arenasında deneme imkanı verir. Yani sürekli farklı 8 ölümsüz ücretsiz olarak oynanabilir.
[enter]
[singlepic id=3692 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Petro Coin ve Prestij Puanları Ne İşe Yarıyor?

Oyuncular Battle for Graxia dünyasındaki amansız mücadelelerine devam ederken bir yandan da Prestij puanları ile yeni ölümsüzler ve çeşitli eserlere sahip olabilir yada Kristal ocağını kullanarak sahip oldukları eşyalara yeni özellikler ekleyebilirler.

Rise of Immortals: Battle for Graxia’ya ücretsiz olarak üye olmak veya oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için burayı tıklayarak oyunun resmi internet sayfasına ulaşabilirsiniz.
[/tab]
[tab title=resim]
Battle for Graxia Oyun İçi Ekran Görüntüleri ve Masaüstü Resimleri:
[nggallery id=156]
[/tab]
[tab title=video]
Battle for Graxia Videoları:

Rise of Immortals: Battle for Graxia Oyun İçi İlk Bakış Videosu:


[/tab]
[tab title=sistem]
Battle for Graxia Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
İşlemci: Intel Pentium 4 3000 MHz / AMD Athlon 64 3000 +
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: GeForce 7600 / ATI Radeon Х1600
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

2 comments

  1. Son zamanlarda Türkiyede moba oyunlarına ilgi arttı aslında moba oyunları yeni yeni Türkiye’ye gelmeye başladı açıksası zaten benim moba oyun deneyimim yoktu ve Battle For Graxia sayesinde oldu.Gerçekten çok güzel bir oyun ama pve modu çok zor geldi ( belkide alışık değilim ondandır ) ve akşamları pek fazla online olmuyor ama güzel oyun yani herkese tavsiye ederim ve karışıkta değil

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir