Riot Zone Online (RZO)

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]
Tarihi senaryosuyla yeni bir MMORTS aksiyon oyunu geliyor!

MMORTS türünde olan tarayıcı tabanlı online oyun Riot Zone, tarihsel konuya sahip olmasına rağmen aksiyon yüklü adrenalin dolu bir oyun. PvP’nin temel alındığı Riot Zone’de oyuncular sürekli tetikte durmak durumunda kalıyor. Bu heyecanlı bekleyiş oyuna büyük bir adrenalin ve keyif katıyor. Üstelik Riot Zone tamamen Türkçe’ye çevirilmiştir. Yüzde yüz Türkçe olma özelliğiyle nadir Browser oyunları arasında olan Riot Zone, Türkçe içeriğiyle oyuncuların görevleri ve senaryoyu anlayarak oynamalarını sağlıyor. Bu sayede Riot Zone’nin mükemmel hikayesine oyuncular kolayca dahil olabiliyor.
[enter]
[singlepic id=2900 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Kapalı Beta sürecini başarılı bir şekilde tamamlayan Riot Zone yeni oyuncularını kabul ediyor.

Mail.ru Games’in üzerine titrediği devasa oyunlar arasında olan Riot Zone Açık Beta süreciyle birlikte oyuna özel anahtar gerekmeden artık herkes ücretsiz olarak üye olabiliyor. Yüzde yüz ücretsiz, Türkçe ve aksiyon temalı Riot Zone bu özellikleri dışında oyuncularına daha bir çok içerik sağlıyor. Bu içerik o kadar geniş kapsamlı ki sizlere yalnızca bir kısmını anlatabiliyoruz :) oyunun en can alıcı noktaları arasında her görevin oyun senaryosunu tamamlayıcı şekle sahip olması, çok çeşitli ve farklı silahların bulunmnası, karakter sınıflarının değişik özelliklerinin bulunması, oyun haritalarının devasa olması, oyun görsellerinin kendine has güzel bir tarza sahip olması ve çok kısa bir sürede oldukça büyük bir oyuncu kıtlesine sahip olması yer alıyor. Riot Zone’nin temelinde iki ulus bulunuyor bunlar: Scarlet Alliance ve Crown Coalition. Bu ulusların farklı yapıları, karakter sınıfları, silahları ve daha bir çok özellikleri bulunuyor.
[enter]
[singlepic id=2897 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Riot Zone savaş mekaniği

Oyunculara müthiş bir PvP deneyimi sunan Riot Zone’da oyuncular büyük bir savaşın içinde olan Mirayna’yı kurtarmak için kendilerini feda eden askerleri yönetiyor. Tropik bir ormanda geçen bu savaş, yarı otomatik olarak yönetilen askerleri görevlendiren oyuncuların stretejisine göre şekilleniyor. Oyuncuların zafere ya da yenilgiye giden yolunda taktikleri, askerleri eğitme yetenekleri, ellerindeki mühimmatı kullanma yöntemleri ve stratejileri en önemli rolü oynuyor.
[enter]
[singlepic id=2904 w=560 h=360 float=center]
[enter]
Kendine özgü kara mizahı ile farklı oyun karakterlerini tanıyacak ve bağımlısı olabileceğiniz bir oyun dinamiğiyle askeri strateji oyunlarının en kalitelilerinden birine Riot Zone’a hayran kalacaksınız. MmoGamesTurkiye.com ekibi olarak herkese Riot Zone’yi tavsiye ediyoruz. Oyunu beğeneceğinizi umuyor ve en azından denemenizi öneriyoruz.

Riot Zone’ye üye olmak ve oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için oyunun resmi internet sitesine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.
[/tab]
[tab title=resim]
[Riot Zone Online] Resimleri:
[nggallery id=126]

[/tab]
[tab title=video]
[Riot Zone Online] Videoları:


[/tab]
[tab title=sistem]
[Riot Zone Online] Sistem Gereksinimleri:
Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

5 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir