Resident Evil: Unbrella Corps Resmi Olarak Çıktı

Resident Evil Umbrella Corps Resmi Olarak Çıktı

Yine yeni yeniden Resident Evil geldi. Efsanevi serinin geçtiğimiz sene Japonya’da duyurulan sürümü nihayet çıktı. Tokyo Game Show 2015 etkinliğinin en ilgi çeken oyunlarından birisi olan RE: Umbrella Corps çıkış tarihi geçtiğimiz gün itibariyle geldi çattı. Bekleyen oyuncuların beklemelerine değecek bir içeriğin bizlerle buluşacağını ise fragmandan anlamak mümkün. Resident Evil: Umbrella Corps çıkış fragmanı gerçekten büyüleyici grafiklere ev sahipliği yapıyor. Unity grafik motorunun bunda etkisi büyük.

Hem Kuzey Amerika için hem de Avrupa için satışı şuan için aktif olan oyunun erken erişim ile satın alanların oynamaya başladığını söylememiz mümkün. Hatta oyun kanalları ve portalları yavaş yavaş oynanış videolarını sunmaya başladılar. Birkaç gün içerisinde ise oyunun inceleme puanlarını yayınlama fırsatını yakalayacağımızı düşünüyoruz. Şuan için herkesin odak noktası yıllardır oyun sektörüne yön veren serinin yeni oyunuyla vakit geçirmek. Resident Evil: Umbrella Corps senaryosuyla heyecan verici bir içeriği bizlerle hem PlayStation 4 konsolunda hem de PC platformunda buluşturuyor.

Resident Evil: Umbrella Corps Konusu Ne?

Bildiğiniz gibi belirli bir zamanı konu alan RE serisi farklı hikâye ve senaryoları birleştirerek bize oynanabilirlik açısından üst düzey bir oyun vadetmeyi başarıyor. Her yeni çıkan sürümde hikâyede bilmediğimiz bir noktayı keşfettiğimiz ise gerçek. Şimdi de kronolojik olarak düşünmenizi sağlayacak şöyle bir bilgi vermek mümkün.

Çıkmış olan Resident Evil 6 oyununun 2 yıl sonrasını bizlere sunan RE: Umbrella Corps oyunu konu bakımından da sinyaller veriyor. Batmış ve tarihten silinmiş olan Umbrella şirketi her ne kadar görünürde olmasa da BOW halen daha varlığını sürdürüyor. Elde duran araştırmalar, bilgiler ve dokümanlar ise diğer şirketler tarafından elde edilmek isteniyor. Biz ise bilgilerin dağıtılmaması için savaşan ekipteyiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir