Resident Evil: Umbrella Corps Ertelendi

Resident Evil; Umbrella Corps Ertelendi

Resident Evil serisi için oldukça önemli bir oyun versiyonu olacak olan Umbrella Corps geniş bir kitle tarafından bekleniyor. Ancak beklentileri sekteye uğratacak ve derin bir hayal kırıklığı yaratacak bu haber geçtiğimiz günlerde Capcom tarafından duyuruldu. Direkt oyunun geliştiricisi tarafından duyurulmuş olması da resmi olarak oyunu belirli bir süre bekleyeceğimiz anlamına geliyor. Resident Evil: Umbrealla Corps ertelendi açıklamasının devamında ise alışılmış detaylar bulunuyordu.

Oyunun geliştirilme sürecinin daha da aktif olabilmesi ve oyunculara hatasız ve daha iyi bir oyun deneyimi sunulabilmesi için böyle bir sürece ihtiyaç duyulduğu belirtiliyor. Bu noktada geliştiricileri hedef almak aslında bir anlamda mantıklı değil. Çünkü en kötü ihtimalle oyun dünyasına daha iyi bir proje hazırlamakla meşgul oldukları ortada. Keyfi bir yaptırıma sahip olmaması PlayStation 4 ve PC platformu için çıkacak olan oyun için beklentileri kırmamalı diyebiliriz. Açıklanan tarihinde ileriki bir döneme ait olmadığını söylemek gerekiyor.

Resident Evil: Umbrealla Corps Yeni Çıkış Tarihi Ne Zamana Ertelendi?

Resident Evil: Umbrealla Corps çıkış tarihi olarak 21 Haziran 2016 açıklandı. Yani oyunu bekleyenler için aslında çok yoğun bir süreçten bahsetmek yanlış olacaktır. Üstelik bu erteleme haberinin yanında birde Customize sistemi hakkında bilgi veren bir fragman yayınlandı. Resident Evil: Umbrealla Corps fragmanı ile geliştirme noktasının ne kadar işlevsel geçtiğini görme şansı elde ediyoruz. Hatta oyuna eklenecek özelliklere bakacak olursak bir hayli yoğun bir özeleştirme seçeneğinin bize sunulacağını söylemek mümkün.

Yalnızca PS4 ve PC oyuncularının erişebileceği oyun çoklu oyunculu olarak karşımıza çıkacak. Aynı zamanda aksiyon figürlerinin fazlasıyla yer alacağı oyunda taktik son derece önemli olacak. Yani taktiksel aksiyon oyunları arasına gireceğini söylemek gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir