Resident Evil: Re-Contagion Oynadınız Mı?

 resident evil

Resident Evil oyunu bir efsane olarak hala daha zihnimizdeyken yeni çıkacak olan sürüm ise bekleme aşamasında devam ediyor. Bildiğiniz gibi Resident Evil 0 HD Remaster oyunu yakın bir zamanda çıkış yapacak. Ancak o zamana dek oyunculara sunulacak hiçbir şey yok mu?

Residen Evil oyununu oynayanlar hatırlar; Resident Evil Remake HD Remaster oyunu çıkacağı zaman önceden bir oyun piyasaya sürülmüştü. Tarayıcı tabanlı bir oyunla oyuncuların vakit geçirmesi ve bu zamanda efsaneyi farklı bir tatla deneyimlenmesi sağlanmıştı. Resident Evil 5 Lost in Nightmares adındaki eklenti bunu gayet güzel sağlayarak hedefe ulaştırmıştı. Capcom firması bu başarıyı Racoon şehrinde yakalamayı başardığı için aynı sistemi uygulamaya karar vermiş.

Hatırlar mısınız bilmem şehrin enfeksiyon oranı %100 oranına kadar ilerliyordu. Oyunun çıkışında ise enfeksiyon oranı fullenerek Resident Evil yeni sürümü online oluyordu. Ne kadar çok oyuncusu varsa yeni oyuna o kadar yaklaşmak mümkün oluyordu. Dolayısıyla aynı sistem şimdi Resident Evil 0 HD Remaster için yapılıyor. Bu sefer oyunun ismi Resident Evil: Re-Contagion oldu.

Resident Evil: Re-Contagion oyunu için öncelikle Capcom resmi sitesi olan game.capcom.com adresine girip ilgili birimden bir kayıt açmanız gerekiyor. Siteye girdiğinizde Get Infected yazan kısımla virüsü alıyorsunuz ve kaydınızın onaylandığı sayfaya iletiliyorsunuz. Buradan kaydınızı tamamlayarak şehrin acımasız sokaklarına adım atmış oluyorsunuz. Bu noktada şanslı olduğunuzu düşünüyorsanız Hollywood için tasarlanmış bazı nesnelere sahip olabilirsiniz. Bunlardan örnek olarak Nemesis maskesi ya da William Birkin figürü sizin olabilir. Tabi bunun için gerçekten binlerce Resident Evil oyuncusunun arasından sıyrılmanız gerekiyor.

Resident Evil 0 HD Remaster çıkana kadar oyunun tadını çıkarmak ve boş boş beklemek istemiyorsanız Resident Evil Re-Contagion oyunu tam size göre.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir