Resident Evil 4 HD Remaster Çıkış Tarihi Açıklandı

Resident Evil 4 HD Remaster Çıkış Tarihi Açıklandı

Bildiğiniz gibi Capcom tarafından yapılan bir açıklamayla serinin dördüncü oyunuyla başlayıp beşinci ve altıncı oyunlarının HD remaster versiyonlarının üretildiğini biliyorduk. Resident Evil 4 HD Remaster çıkışı için haber beklerken Capcom hepimizi ters köşe yaparak önce Resident Evil 6 HD Remaster oyununu piyasaya sürdü. Bunun üzerine serinin sondan başa gideceğini anlamış olduk. Herhangi bir anlam arasak bile bununla ilgili net bir açıklama yapılmadığını söylemeliyiz. Sonrasında geçtiğimiz haftalara konu olan ve büyük yankı uyandıran Resident Evil 5 HD Remaster bizlerle buluştu. Aradan henüz bir ay bile geçmemesine karşın Capcom arayı soğutmadan RE 4 HD Remaster oyununu bizlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Uzun bir sürecin ardından açıklanan çıkış tarihiyle heyecan yaratan bu haberi isterseniz oyunu hatırlayarak bir üst noktaya çıkaralım. Bildiğiniz gibi Resident Evil 4 tam anlamıyla macera dolu bir oyun olarak piyasaya sürülmüştü. Görvimiz Birleşik Devletler Başkanı’nın kızı olarak oyunda yer alan Ashley Graham’ın akıbetiydi. Ki bilinmeyen bir grup tarafından kaçırılarak el koyulan Ashley tamamıyla bizim elimizde olan bir şansa sahipti. Leon Scott Kennedy isminde bir özel ajanı kontrol ettiğimiz oyunda eminiz ki bu kez adrenalin dozajı daha da yüksek olacak. Resident Evil 4 HD Remaster ile maceralar çok daha gerçekçi ve üst düzey yaşanacak.

Resident Evil 4 HD Remaster Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Resident Evil 4 HD Remaster çıkış tarihi için şuanda Capcom tarafından 30 Ağustos 2016 gösteriliyor. Duyurulan bu resmi tarih yeniden geliştirilen serinin Xbox One ve PlayStation 4 için çıkacağı tarih. Aynı zamanda çıkışın yalnızca dijital olacağını, PlayStation Network ve Xbox One Store üzerinden başlayıp farklı yayın organlarından yine dijital olarak temin edilebileceğini belirtelim.

1080p çözünürlüğün haricinde 60 FPS desteğiyle Resident Evil 4 heyecanı şimdiden herkesi sarmış durumda. Önceki oyunlarda indirilebilir içeriklerin pakete dahil olduğunu görmüştük. Bu kez ise DLC sunmayan oyuna eklenti olan Seperate Wars ve Assignment Ada senaryolarının paket dahilinde olacağı düşünülüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir