Resident Evil 0 HD Remaster İçin Son Gün

Resident Evil 0 HD Remaster İçin Son Gün

Resident Evil 0 HD Remaster geliştirici firma Capcom tarafından bu yıl için söz verilen ilk oyun olmuştu. Zira daha önceden geliştirilerek piyasaya sürülen remaster versiyonlar başarıyla sonuçlanmıştı. Birçok oyuncuya ulaşarak Resident Evil serisini günümüz efektleriyle oynama imkânı sunan Resident Evil HD Remaster sürümü firma için oldukça başarılı bir çıkışı mümkün kıldı.

Bu durumda herkesin aklına yeni bir remaster sürümü geldi. Bizim içinde Resident Evil 2 HD Remaster oyunu hiç fena olmazdı. Fakat Capcom cephesinden sürpriz bir gelişme kaydedildi ve ilk oyunun yeni sürümünün tasarlanmasına karar verildi. HD kalitede ilk oyunu oynamak ise ciddi anlamda büyük bir sürpriz yaratacaktı. Çünkü birçok kişinin hatırlamayacağı kadar eski bir oyun sürümü olarak tarihin raflarındaki yerini almıştı. Ancak Capcom bu projede kararlıydı ve söz verdikleri Resident Evil 0 HD Remaster çıkış tarihi geldi çattı.

Aylar öncesinden çıkış tarihini 19 Ocak 2016 olarak duyuran firma yarın Steam üzerinden oyunu aktif duruma getirecek. Oyunda farklı özellikler elde etmek istiyorsanız RE 0 HD Remaster erken sipariş sistemiyle buna sahip olabilirsiniz. Zira bir haftadan beri erken sipariş ile oyuna sahip olanlar indirme işlemini yapmaya başladı. Oyunun toplam 11 GB olduğunu hatırlatırken yarın içinde erken pre-loaderlar için özel kostümlerin sunulacağını hatırlatalım. Eğer oyunu bu şekilde alırsanız son saatlerinizin kaldığını belirtmekte fayda var.

Firmanın bir sonraki remaster oyunu hangisi olacak diye merak edenler şimdiden anketleri doldurmaya başladı. Ancak bir önceki sürümde geri bildirimler neticesinde bu oyuna karar verilmişti. Şuan için bir sonraki oyun geliştirilmesinin RE 2 HD Remaster olması kuvvetli muhtemel gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir