Resident Evil 0 HD Remaster 1 Saatlik Wesker Mode Videosu Yayınladı

resident evil 0 hd remaster

Resident Evil serisi oyun severlerin en sevdiği yapımlar arasında bulunuyor. Serinin başlangıç oyunu olan Resident Evil 0 ise oldukça ayrı bir önem taşıyor. Oyunun hikâyesinin başladığı oyun son zamanlarda büyük bir akım haline dönüşen eski oyunların yenilenmesi furyasına dahil oldu. HD olarak tekrar düzenlenen bu oyunlar Remastered etiketiyle tekrar piyasaya sürülüyor.

Resident Evil 0 HD Remaster oyunu ilk duyurulduğu gün heyecan yaratmayı başarmıştı. Oyunu eskiden oynayıp bitirenler gayet iyi hatırlayacaktır. Özellikle oyunu ilk bitirdiğinizde açılan Wesker Mode birçok kişi tarafından favori oyun modu olarak sayılıyor. Bir süredir detayları ve fragmanları yayınlanan oyunun şimdi de yeni bir videoyla bu mod üzerine görselleri piyasaya sürüldü. Resident Evil 0 HD Remaster Wesker Mode fragmanı ile 1 saatlik doyumsuz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

Oyun severlerin aklına takılan soruların da yavaş yavaş yanıt bulduğu şu günlerde oyuna dair tüm karanlık noktalar bir bir aydınlanıyor. Resident Evil 0 HD Remaster çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde açıklığa kavuşturuldu. Xbox 360, Xbox One, Playstation 3 ve PlayStation 4 gibi oyun konsollarının yanı sıra PC platformu içinde çıkacak olan oyun 19 Ocak 2016 tarihinde bizlerle olacak. Serinin meraklıları daha şimdiden gün saymaya başladı bile.

Resident Evil 0 HD Wesker Mode ile birlikte oyunun tüm iç dengeleri değişerek farklı bir oynanış hali hakim oluyor. Billy Coen karakteri Uroboros virüsüyle güçlenen Albert Wesker ile yer değiştiriyor. Böylece karşımızdaki kötü karakter serinin gelmiş geçmiş en tehlikeli, en acımasız karakteri olmuş oluyor. Karakterimiz Rebecca Chambers ise beyin kontrolüyle yönetilen bir hal alıyor ve kozları paylaşmak için karşılaşmayı bekliyoruz. İşte HD Remaster versiyonda bu modun 1 saatlik oynanış videosuyla Resident Evil yeni fragmanı karşımızda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir