Repulse Online ve Sistem Gereksinimleri

Repulse Online

Aera Gamges tarafından yapılan Repulse Online, MMOFPS türünün bilim kurgu ile harmanlandığı, hareketli sahneleri ile dikkat çeken bir oyundur. 2088 senesinde teknolojinin aşırı gelişmesiyle beraber süper özelliklere sahip silahlar ve ekipmanlarla oynanan bu oyunda kendinize has yetenekler geliştirmeniz de mümkün. Çok uzak bir yere gitmek istediğinizde jetpack isimli ürünleri takarak istediğiniz mesafe kısa zamanda gidebilir ve yüksek yerlere kolaylıkla çıkabilirsiniz. Ayrıca strateji gereği görünmez olmaya ihtiyacınız varsa özel süitlerden giyerek bunu başarabilirsiniz.

Yıl 2088, seller, depremler, kirlilik bütün dünyayı harabeye çevirip yok olmaya mahkum bıraktı. Birçok kıta suların içinde kalırken Birleşmiş Milletler tamamen bitmenin eşiğine gelmişti. Bütün dünyanın içindeki durumdan kurtulması için çözüm arayan BM, Rehabilitasyon Kanunu adında yeni bir Yasa çıkararak ETHOS’u kurdu. Kurulan bu komitenin ilk yaptığı şey aşırı derece yüksek vergiler olunca bu duruma karşılan bazı gruplar ETHOS’a karşı çıkarak mücadeleye başladılar. Böylece Repuls Online’da zorlu anlar başladı.

MMOFPS oyunlarından haz ediyorsanız Repulse Online, 3D grafikler, sesleri ve bilim kurgu filmlerini aratmayacak sahneleri ile sizlere eğlenceli vakitler geçirtecektir. Assault sınfı, Engineer sınıfı ve Sniper sınıfı olmak üzere 3 tür sınıf yer alıyor. Assault ile hızlı şekilde saldırı ve hamle yapabilirsiniz, Sniper ile uzak mesafeden düşmanlarınızı yok edebilirsiniz, Engineer ise ekipmanlarınızın geliştirilmesi için çalışır.

Repulse Online’ın 3 GB dosya boyutu var, henüz Türkçe versiyonu çıkmadığı için İngilizce yayınlanıyor.

Repulse Online Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP ve üstü

CPU(işlemci): Pentium 4 2.4 GHZ veya AMD 3400

RAM: 512 MB- 1 GB

HDD: 4 GB kullanılabilir alan gereklidir.

Ekran Kartı: Nvidia GF 6600 veya dengi bir ATI ekran kartı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir