Republique İçin PS4 Oynanış Videosu Yayınlandı

 republique

Republique oyunu bir süredir herkesin gündeminde olan bir yapım olarak dikkat çekiyor. Aksiyon, macera, gizem ve sessizlik türlerini içinde barındıran yapımın Logan Games ve Camouflaj tarafından geliştirildiğini hatırlatalım. Mobil oyun statüsünde iOS için geliştirilen oyunun yüksek oynanma verileri stüdyolar tarafından masaya yatırılınca öncelikle Android platforma uyarlanmaya karar verilmişti. Android versiyonuyla birlikte Republique oyunu hakkında resmen devrim başladı diyebiliriz.

Mobil platformlarda yer aldıktan sonra oyunun PC ve PlayStation versiyonlarının da çıkarılabileceğine karar veren stüdyolar ufak bir çalışma ile bunu yapabileceklerini kanıtladılar. Ardından oyunculara duyurmak kalmıştı ki bu anlamda uzun süredir bu özellikleri kapsayan bir oyunla karşılaşılmıyordu. Dolayısıyla oyunun sevilmeme durumu hiç olmadı. Üstelik firma her şeyi göz önünde bulundurarak TellTale Games gibi bir yayın akışı sağlayacak. Oyuncuların beğeni durumunu, oynanış aşamalarını ve oynanma değerlerini göz önüne alarak bir sonraki bölümü çıkaracak, eğer aynı istikrar devam ediyorsa yeni bölümü sunacak.

Mantıklı bir işleyişle sunulacak olan yeni oyun Republique şuan için PlayStation 4 için uyarlanmaya başladı. Birçok kesim için henüz ortada detayların yer almamasına karşın heyecan yaratmayan oyunun türü sevenler için yeri çok büyük. Republique çıkış tarihi şuan için netleşmemiş ancak 2016 yılı içerisinde çıkacağının garantisini geliştirici stüdyolar veriyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir video ise resmen oyunun farkına varmamış olan kitleyi oyuna hayran bıraktı.

Republique oynanış videosu fragmanı sayesinde oyunun kitlesi iki katına yükseldi denilebilir. Oyunun amacının Hope isminde yönettiğimi karakteri bir binadan çıkarmak olması herkesin içindeki o ruhu ortaya koymasını sağlayacak. Telefonlar, bilgisayarlar, güvenlik kameraları binada bulunanlar ve daha birçok detay bulunuyor. Hepsini kontrol ederek aksiyonun dibine vurup o binadan çıkmalıyız. Republique fragmanı ile sizi de büyüleyecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir