Republique İçin İlk 20 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Republique İçin İlk 20 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Republique oyunu aslında yeni duyurulan bir yapım değil. Ancak PlayStation 4 platformu için yeni çıkış yapacak olması heyecanın tekrar yükselmesine sebep oldu. Zira yayınlanan Republique oynanış videosu oyunun ilk 20 dakikasını bizlerle buluşturuyor. Geniş bir oynanış dinamiğine sahip olan oyunun geliştiricileri olan Logan Games ve Camouflaj ekipleri PS4 sürümünün toplu olarak satışa sunulacağını belirtiyor. Yani bölüm bölüm satılması düşünülen oyunun bir anda tüm bölümlerinin oyuncularla buluşması söz konusu.

Amaç olarak gizlenme oyunu olarak geçen Republique oyunu gizli bir görevin içerisinde kimseye yakalanmadan görev yapmamızı ön görüyor. İlk 20 dakikasına konu olan görev ise Metamorphosis ismini taşıyan bir deney merkezinden kaçıracağımız karakterle ilgili. Hope isimli karakteri tesisten çıkarmamız gerekiyor. Fakat bunu yaparken kimseye yakalanmadan gizlenerek hareket etmemiz şart. Dolayısıyla bu heyecan duygusunu kabartan bir detay olarak gözlemleniyor. Eğer bunu başarmanın yolunun nasıl olacağını merak ediyorsanız videoya göz atmanızı tavsiye ederiz.

Republique PlayStation 4 İçin Ne Zaman Çıkıyor?

Republique PS4 çıkış tarihi için belirlenmiş süreç doldu. Yaklaşık bir hafta sonra 25 Mart 2016 tarihinde oyuncularla buluşacak. Aksiyon oyunları arasında gizlilik detayını ön plana çıkarak en farklı konseptlerden birisi olduğunu belirtmek gerekiyor. Aslında Republique fragmanı bunu güzel bir biçimde özetliyor. Ancak yine de üstüne basa basa söylemekte fayda var.

Oyun içinde cep telefonu ile bağlantı kurmak, gizli kısımlara sızmak gibi aksiyonu yüksek detaylar oyunculara sunuluyor. Bu yüzdende Republique oynanış videosu bu tarzı sevenlerin haricinde çok sayıda oyun severin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Daha önceleri kabul görmüş birçok aksiyon oyununda gizlenmenin önemi zaten biliniyordu. Burada ise asıl amacımızın bu olması gerekiyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir