Redhead Redemption Mobil Oyun İncelemesi

redhead-redemption-mobil-oyun-incelemesi

Asyalılar yine kalitesini konuşturmuş ve 9GAG firmasından ilginç bir oyun daha karşımıza çıkıyor. Redhead Redempiton, koşu oyunlarının silahlar ile birleştirilerek hazırlandığı etkileyici bir yapım olmuş.

9GAG firması, dünya üstünde milyonlarca kişi tarafından takip edilmektedir. Her ay 80.000.000 Tekil kişi ziyaret ediyor, bu ciddi rakama ulaşmasındaki nedenlerden biri, komik olduğu kadar keyifli yapımlara imza atmalarından kaynaklanıyor. Aslında bu firmanın mobil oyunlara dahil olması tesadüfen olmuş, Touchten Games ve 9GAG yetkililerinin tanışması Redhead Redemption isimli oyunun ortaya çıkmasını sağlamış.

Oyun, Temple of Run, Subway Surfer gibi ama biraz daha eğlenceli olmuş. Aslında Cute Kill’e benzetmek daha doğru olur. Asyalı kız ileriye doğru koşar, sırtında ise ağzında emzik bir bebek vardır, elindeki güçlü silahlar ile onları takip eden canavarları ve engelleri yok etmeye çalışır. Oyuna kırmızı kafa denmesi de, oyun karakterinin kızıl saçlı olmasından kaynaklanıyor. üstelik çok yüksek bir boyuta sahip değil ama grafik açısından tatmin edici görünüyor.

Redhead Redemption, İOS mağazalarında 75 megabayt boyuta sahip, aynı şekilde Android işletim sistemli tablet ve telefonlarda da oynanabiliyor. Uygulama için satın alım sunan oyunda silah çeşitleri de çok tatmin edici, para harcamadan da oyundan çok büyük keyif alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir