Red Dead Redemption 2 İçin Hala Umut Var

Red Dead Redemption 2 İçin Hala Umut Var

Red Dead Redemption oyunu Take Two firması tarafından geliştirilen ve şimdiye kadarki en iyi western oyunu olarak lanse edilen oyundur. Tabi olumlu yönlerinin olduğu kadar olumsuz yönlerinin de olduğunu söylemek gerekiyor. Oyunu oynayan oyuncuların artı olarak gördükleri değerler birçok firmanın yapabildiği detaylardır. Ancak oyunun oyuncu kullanımı, karakter özgürlüğü ve atışlar açısından biraz desteğe ihtiyaç duyması Rockstar Games’i akıllara getirdi. Özellikle GTA 5 ile müthiş bir oynanış tecrübesi sunduğu için birçok oyuncu kampanya düzenleyerek Red Dead Redemption 2 geliştirilsin fakat firma olarak Rockstar üstlensin diye imzalar attı.

Tabi böyle bir şeyin nasıl mümkün olacağına dair net bir bilgi yer almıyor. Yine de Red Dead Redemption kısa bir oyun olarak 2010 yılında çıkıp oyuncuların gönlünde taht kurmayı başardı. Bir süredir ise bir haritanın paylaşılarak Red Dead Redemption 2 oyununa ait olduğu iddia ediliyor. Tabi bu konuda Take Two cephesinden bir açıklama ya da yalanlama gelmedi.

Red Dead Redemption 2 Çıkacak Mı?

Şuan için bir açıklama olmamakla beraber Take Two mali raporunu sunarken mevcut süreç baz alınırsa 2 oyunlarının Rockstar Games tarafından geliştirilmekte olduğunu beyan etti. Dolayısıyla oyuncuların muhteşem bir şekilde RDR 2 oyununun Rockstar tarafından geliştirilmesini talep etmesi üzerine böyle bir şeyin olabileceği fikri oyun severlerin aklına takıldı. Gerçekten böyle bir durum mümkün müdür o dahi bilinmiyor.

Fakat bunun üzerine paylaşılan bu bilgiler, görsellerin de desteğiyle herkeste aynı etkiyi yarattı. Red Dead Redemption 2 çıkıyor mu sorusu öncesinde geliştiriliyor mu sorusu ön görülüyor. Bunu öğrenmenin ise sanırım en kolay yolu E3 2016 fuarında olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir