ReCore Erteleme Haberleri Kapıyı Çalacak Gibi Gözüküyor

ReCore Ertleme Haberleri Kapıyı Çalacak Gibi Gözüküyor

E3 2015 fuarında duyurulan ve üretimine başlanan, E3 2016 fuarında ise ilk kez gösterilen ReCore oyunu büyük bir heyecan yaratmayı başarmıştı. Oyunun başındaki isim Keiji Inafune ilgi çekici bir oyun yarattıklarının sinyalini veriyordu. Ancak belirtilen bilgiler hakkında bazı farklı söylentilerin yavaş yavaş elimize ulaştığını da söylememiz gerekiyor. E3 2016’da ReCore oynanış videosu yayınlandı ve oyunun grafik açısından da oynanabilirlik açısından da görücüye çıkması sağlandı. Hazır gibi gözüken oyun içinse daha geliştirilme işlemlerinin Armature Studio ve Comcept tarafından devam ettiği bilgisi sunuldu.

Tam bu esnada herkesin aklına takılan asıl soru olan ReCore çıkış tarihi içinse 2016 Eylül’ü işaret edildi. Tüm oyun severlerin büyük bir heyecanla beklediği tarih için gün sayımları başlarken birçok platformda da erken siparişle oyunu satın alanlar oldu. Oyunun satışını yapan Amazon ise yine bir gizli haberi oyun dünyasına duyurma görevini istemeden de olsa üstlenmiş oldu. Henüz Microsoft ve Amazon cephesinden resmi bir açıklama gelmese de Amazon UK İngiltere’deki müşterilerine bilgilendirme yazısı gönderdi. Buna göre ReCore pre order satın alma işlemini yapmış olan kullanıcılara çıkış tarihiyle ilgili bir değişiklikten bahsediliyor. Söylentilerin sonucu ise ReCore yeni çıkış tarihi 16 Aralık 2016 olması yönünde.

ReCore Hangi Platformlara Çıkacak?

PlayStation 4 hariç Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek olan ReCore oyunu şuan bilinmeyen bir çıkış tarihiyle karşımızda duruyor. Geliştirme işlemlerinin devam etmesi ve muhtemelen Eylül ayına yetişemeyecek olması bu ertelemenin kaynağı olabilir. Ancak yalnızca Amazon Birleşik krallık tarafından verilmesi haberin gündemini düşürüyor.

Amazon Amerika tarafından kullanıcılara böyle bir detay sunulmazken olası bir erteleme kararının da resmi olarak açıklanacağını düşünüyoruz. Şuan söylenti olarak yer edinen ReCore ertelendi haberi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir