Real Drift Car Racing Android Drift Yarışı

Real Drift Car Racing

Gerçek hayatta kendi aracınızla yapmak isteyip yapamadığınız veya yapmaya cesaretiniz olmadığı için yapamadığınız tüm hareketleri Real Drift Car Racing oyunu sayesinde gerçekçi bir şekilde yapacaksınız ve keyifle oynayacaksınız. Drift oyunları üzerinde en çok oynanan oyun haline gelmiş olan drift yarış oyunu sizi sıkmayacak bölümleriyle tasarlanmıştır. Bir bölümü geçtikten sonra biraz daha zorlu bölümler sayesinde sürekli zorlaşan bir oyun sizi bekliyor. Bu sayede oyundan çıkmak yerine oyunu çok daha fazla oynamak isteyeceksiniz. Android işletim sistemiyle çalışan drift oyununun diğer özelliklerine birlikte bakalım.

Mobil cihazlar üzerinde yapılmış en gerçekçi Drift oyununu Android işletim sistemi olan tüm cihazlarda kolayca oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde aracınızı kazandığınız paralar sayesinde çok daha kontrollü hâle veya aracınızı güzelleştirecek parçalar alarak aracınızı güzelleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde her aracın farklı motor sesi olduğu için Real Drift Car Racing oyununu daha gerçekçi oynayacaksınız. Ayrıca birçok drift oyununda olmayan kariyer modu sayesinde Real Drift Car Racing oyunu büyük bir ilgi görmüştür. Farklı şehir içi, yarış pisti dizaynları sayesinde oyunu diğer oyunlara göre çok daha gerçekçi oynayarak farklı bir haz alacaksınız. Drift yaparken doğru frenleme yapmanız için yardımcı figürler sayesinde frene basacağınız zamanı az çok ayarlayabilirsiniz. Real Drift Car Racing turbo ses dizaynı sayesinde farklı ses tonları.

Real Drift Car Racing oyununu Google Play adresinden indirebilirsiniz. Ayrıca oyunu beğendiyseniz ve oyun içerisinde ki bölümlerin sizler için yetersiz olduğunu düşünüyorsanız oyuna Google Play üzerinden destek vererek güncelleştirilmesine destek olabilirsiniz. Güncelleştirilmiş oyun sayesinde daha güzel araçlara, daha güzel oyun içi farklılık ve oyun dizaynlarına kavuşarak oyunu şimdikinden çok daha gerçekçi olarak oynayabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir