Real City Car Driver 3D Mobil Android Oyunu

real-city-car-driver-mobil-android-oyunu

Real City Car Driver 3D oyunu gerçekçilik dolu görsellerle süslenmiş bir serbest sürüş simülasyon oyunu. Gerçeğe yakın araç modellemelerinin yanı sıra pek özen gösterilmeyen çevre modellemeleriyle son derece iyi bir oyun grafiği ortaya koyulmuş. Serbest sürüş modeli şeklinde düzenlenen oyun birçok arabayı sürme imkanı sağlıyor oyuncusuna. Gerçekçi bir sürüş keyfini yaşayabileceğiniz mobil oyun Android tabanlı olarak çıkmış en kaliteli araba sürme oyunları arasında gösteriliyor.

Real City Car Driver 3D oyunu çıkalı çok uzun zaman olmuyor. Ancak buna karşın 50 milyona yakın oyuncusu bulunuyor. Oyunun en çarpıcı özelliği akıcı bir trafik modellemesinin olması gibi duruyor. BU özellik sayesinde gerçek bir sürüş deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Yine hata yapan trafik sürücüleri gibi detaylar son derece ince düşünülmüş ve bir başka oyunda görülmesi zor olan ayrıntılar.

3D grafik modellemesi olarak özellikle araçlar birebir yapılmaya çalışılmış. Şehir içerisinde bulunan detaylar oldukça duyarlı. Geçtiğiniz bir tümseğin sarsıntısıyla kontörlünüz aynı kalmıyor. Yine kavşaklardan dönerken mükemmel bir viraj alma kontrolünü hissediyorsunuz. Ciddi anlamda fizik motoru olarak gerçekçiliğe yakın bir oyun yaratabilmek adına çok büyük emek harcanmış. Düzenli olarak güncellendiğinden dolayı her çıkan versiyonda bir öncekine nazaran hatalar ve buglar kapatılıyor. Bu sayede daha iyi bir sürüş deneyimi için elinizde bir imkan oluşuyor.

Real City Car Driver 3D oyunu ile genel sürüş yeteneğinizi telefonunuz üzerinden test edebilirsiniz. Ayrıca araba sürmek hobinizse bunu her yerde yapabilmek için elinizde bir imkan var artık. Yapmanız gereken tek şey Google Play Store üzerinden Real City Car Driver 3D oyunun ücretsiz olarak indirmek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir