Real Car Parking Android Araba Park Etme

real-park-racing-android-park-etme

Küçük yaşta araba kullanmaya çok hevesli olan çocuklara araba kullanmayı, park etmeyi öğretmek için çok güzel bir oyun olan Real Car Parking adlı oyun özel ekran grafikleri sayesinde oyuna gerçekçi bir tat katıyor ve oyun içerisinde hiç canınız sıkılmıyor. Oyunun bölümlerini yavaş yavaş geçtikçe oyunda ki park etmeniz gereken yerler daha çok zorlaşıyor ve bölümleri geçtikçe daha da profesyonel olmaya başlıyorsunuz. Ancak bir bölüm içerisinde aracınızı park ederken başka bir araca veya bir nesneye çarparsanız aynı bölümü tekrar oynamak zorunda kalırsınız. Real Car Parking oyununun diğer özelliklerine birlikte bakalım.

Son zamanlarda çıkmış olan en iyi park etme oyunlarından biri olan Real Car Parking oyununda her türlü görüş açısı olan kamera sistemleri sayesinde işleriniz çok daha kolay. Ancak gerçek bir aracı park ederken böyle bir imkânınızın olmadığını düşünerek oyunu oynarsanız sadece dikiz aynalarını kullanarak park ederseniz çok daha profesyonel beceriler kazanmış olursunuz.

Aracı hızlandırmanız için sürekli gaz pedalına abanmanız gerekmiyor. Telefonunuzun ekranına biraz dokununca araç kendi hızında seyrediyor ve sizin için tek önemli şey direksiyon hakimiyeti oluyor. Ayrıca bu mobil oyunu içerisinde geçtiğiniz bölümleri tekrardan bölüm seçme ekranından başlatarak tekrardan oynayabilirsiniz.

Bu mobil park oyunu son zamanların en favori oyunlarından biri olmasının yanı sıra daha geliştirilmiş bölümleri istenen bir oyundur. Birçok araç sahibinin en büyük dertlerini çözmeleri için tasarlanan oyunu sadece çocuklar değil daha üst yaşlarda olan kişilerinde oynadığı görülmektedir. Bu android park etme oyununu beğendiyseniz ve arkadaşlarınızın da bu oyundan faydalanmasını istiyorsanız oyunu paylaşabilir, Google Play ‘de Real Car Parking olarak aratıp destek olursanız oyunun geliştirilmesine yardımcı olmuş olursunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir