Real Boxing Android Dövüş Oyunu

real-boxing-android-boks-dovus-oyunu

Google Play oyunlarında son zamanlarda dövüş oyunlarının en üst sıralarında yer alan Real Boxing adlı Box oyununu telefonunuza indirerek otomatik kurulumu başlatabilirsiniz. Gerçekçi ve yenilikçi özellikleri sayesinde size bir oyun değil daha çok gerçek bir deneyimmiş gibi gelebilir. Oyun içerisinde ki görselliklerin fazla olması sayesinde oyunu en iyi şekilde tadını alarak oynayacaksınız. Real Boxing oyunu içerisinde ki ses efektleri sayesinde diğer oyunlarda ki gibi sürekli aynı sesleri duymayacaksınız. Bu ses efektleri sayesinde sizleri daha çok oyuna bağlı tutacak ve oyunu hiç kapatmak istemeyeceksiniz. Real Boxing oyununun diğer özelliklerini birlikte inceleyelim.

Real Boxing oyununu çoklu seçeneğiyle oynayabilirsiniz. Yani tek kişiyle değil 2 kişiye 2kişi gibi düşünebilirsiniz. Oyun içerisinde ki saat sistemi sayesinde oyun içerisinde bunalmayacaksınız. Her kazandığınız dövüşte sizlere gelen ödüller sayesinde kendinizi çok daha güçlü hale getirebilirsiniz. Hatta kazandığınız dövüşler sonrası başka imparatorluklardan gelen patronlarla dövüşerek deneyimlerinizi oyun içerisinde ki sokaklara taşıyabilirsiniz.

Kendinize çok güveniyorsanız Real Boxing oyunu içerisinde gerçek ödüller kazanabileceğiniz haftalık turnuvalara katılıp tüm enerjinizi atabilirsiniz. Oyun içerisinde Dünya şampiyonluğuna ulaşmak için savaşabileceğiniz 30’u aşkın dövüşçü sayesinde her dövdüğünüz kişiden sonra ki rakibiniz daha da güçlü olacak.

Real Boxing adlı dövüş oyunu son zamanların en iyi dövüş oyunu haline gelmiştir. Oynayan neredeyse herkeste bağımlılık yaratan bir dövüş oyunudur. Ayrıca oyun içerisinde bulunan boksörleri beğenmediyseniz kendinize benzetebileceğiniz bir boksör yaratarak oyuna başlayabilirsiniz. Kendi boksörünüzü yaratırken güçlerinizi doğru ayarlamanız çok önemlidir. Aksi takdir çıktığınız ilk dövüşte nakavt olabilirsiniz ve o bölümü tekrardan oynamak zorunda kalarak vakit kaybedebilirsiniz. Oyunu beğendiyseniz Google Play üzerinden Real Boxing oyununa destek olarak oyunun güncelleştirilmesine, gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir